Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el vacsorázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el vacsorázni, első randiról lenne szó?

Figyelt kérdés
szóval én 25 éves vagyok a lány 30 éves,komoly lányról van szó facebookon ismerkedtünk meg sokat beszéltünk régebben mostanába nem annyria beszélünk...felvetődött már vagy 2 szer a találkozás...most azonban szeretném elhívni vacsorára vagy vagy randira hogy tegyem,mit mondjak neki ? egyátalán hová vigyem ?

2014. jan. 29. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Van kedved velem vacsorázni?

Egy átlagos olasz étterem megfelel... Ha más nem, a pizza vagy a tészta mindenkinek bejön....

2014. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de még soha nem találkoztunk,vagyis én láttam már :D de ő még nem látott engem :D
2014. jan. 29. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyel onbizalmas! a lanyok a magabiztos fiukat szeretik. mondd ezt: szia! melyik a kedvenc kajad? (-sajtos makaroni) akkor mit szolnal ha elmennenk egy olasz etterembe?:)

90% hogy sikerul :) 14/F

2014. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

30 éves, nem lány ő! :D Nő! Kezeld nőként, az a lényeg!


Szimplán csak bemutatkozol neki rendesen, hogy te meg te vagy, aztán kicsit elbeszélgettek, mit csinál, merre megy.. aztán meg megkérded, hogy volna-e kedve vacsorázni veled. :) Ennyi az egész!

2014. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vicces, de a 14 éves srácnak van igaza! :D

A magabiztosság egyébként nagyon skoat dob egy pasin!!

2014. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Mikor találkoztok, mondd azt, hogy muszáj enned valamit, mert olyan másnapos vagy, hogy a gyomorsavtól kilyukad a beled!
2014. jan. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Koszi!:D

lehet hogy fiatal vagyok, de mar sokmindent tudok;)

Pl egyszer egy "suli disco"-ban fel akartam szedni egy csajt, de megtudtam hogy mar massal csokolozott ezrrt ideges lettem es elmentem osze visza tancolni...

15perc utan lattam egy csajt ( szep volt a haja, meg az arca:) szoval odamentem hozza es mondtam neki hogy : Szia! Jol tancolsz! Erre elkezdtunk beszelni aztan jovoheten mar jartunk:D konnyu volt

2014. jan. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 14 éves srác tényleg nem beszél hülyeséget, de olyan szó, hogy 'önbizalmas', nincs... :D

Sztem direktben mondhatod neki, hogy örömmel randira hívnád, mert még a végén azt hiszi, hogy csak barátkozni akarsz. :S

2014. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!