Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fogad el a parom?

Figyelt kérdés
Miert csak akkor vagyok neki jo amikor "sut a nap"? Es amikor egy kicsit is rosszabb a kedvem vagy feszultebb vagyok nemtudjuk megbeszelni a problema forrasat..csak annyit kapok amikor fujom a magamet h takarodjak..en szar tars vagyok szar anya szar vagyok mindenben..pedig probalok hozza alkalmazkodni h minden jo legyen de valamit mindig talal amibe belekothet..szerintem sose leszek neki eleg jo barmit is teszek.
2019. febr. 21. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a p.icsába az ilyen bunk.ót.

Ha gyerek van annak is jobb ha nem azt látja hogy folyton veszekedés van és aláz.

Minek vagy vele egyáltalán?

2019. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert ezt választottad.
2019. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Van valakije,attól ilyen feszült,ezért veszekszik.
2019. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg a másik, amit a 2. írt.

Mégis minek egy olyan embert választasz párodnak, akinek nem vagy jó úgy ahogy vagy?

2019. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Van egy masfel honapos kisbabank a terhessegem felet vegig bogtem depiztem ezert eleg siros a baba is sajnos es most az az ujjabb felallas h en szar vagyok mert nincs turelmem..abban merul ki h sokszor teljesen kivagyok merulve es amikor nem alszik a baba morgok vagy feszult vagyok de attol meg probalom turelemmel ellatni illetve kezelni a baba siros hangulatait.A szexualis eletunk egyenlo a nullaval anno minden masnap csinaltunk sot az egyetlen kozos nevezo az volt..odaig jutottunk h mar nem is kivanom ot nagyritkan talan heti egyszer ha egyutt vagyunk de mar az sem olyan mint regen volt..fenyegetozik h megfog csalni stb..egyszeruen az sem mindegy hogy a szemem hogy all..az a no aki voltam az teljesen eltunt sokszor sajat magamra sem ismerek hogy tudtam ennyire megtorni neki.Mar teljesen leepitettem a kapcsolataimat a csaladomon kivul szinte senkivel sem beszelek a regi ismeroseim kozott..de meg a csaladomat is kikezdte nem egyszer tehat az sem tetszik neki h veluk tartom a kapcsolatot.Probalok figyelmes tars lenni amit ker megteszem neki nevelem a gyerekeit van 3 sajat gyereke nekem egy fiam meg a kozos baba... Mindig megkapom tole b takarodjak haza az anyamhoz...Elvett belolem minden jot kiolte a szeretet az elet szeretet,mindent.Ha o hibazik sosem latja be mindig mindenert en vagyok a felelos a szar..Sokszor erzem azt h ugy elmenekulnek mar tole de sajnos nincs hova...az edesanyammal nem a legjobb a kapcsolatom nem is szivesen mennek haza.En sem vagyok tokeletes tudom h van bennem is hiba de ha igazan szeretne eltudna fogadni a jo es a rossz oldalamat is egyarant.Megbant pl.keddi napon es utanna meg elvarja szerdan mar tegyem is szet neki a labam..hat nekem ez igy sehogy sem megy.Itt mar nincs szeretet se tisztelet semmi.Minden multbeli hibamat depijeimet a kepemhez vagja folyamatosan ha van egy egy veszekedes...Egyszeruen egy energiavampir vagy nem is tudom mi ez az ember de nem az akit megismertem.Azthiszem ezthivjak lelki terrornak.. :(
2019. febr. 21. 09:34
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazabol nem is nagyon van erre megoldas nem is tudom miert irtam ezt le nektek..talan mert jolesesett kionteni valakiknek azt ami bennem van..Nincs meg egy baratnom sem senki akinek elmondhatnam ezeket.Tisztaban vagyok azzal h ket valasztasom van vagy itt maradok az ugymond anyagi biztosnsagban de akkor teljesen tonkremegyek vagy hazamegyek az anyamhoz a semmibe ahol szinten tonkremegyek.Azthiszem ha valaha kimaszok ebbol soha senki nemfog kelleni mert nemfogok tudni megbizni egy pasiban sem.Ha meg is ramtor a hiany akkor meg segit efy jo vibri aztan annyi.. :Ddď
2019. febr. 21. 09:42
 7/18 A kérdező kommentje:
Mar nevetek a sajat nyomorusagomon lehet b kezdek bedilizni :D
2019. febr. 21. 09:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja es igen megcsak 30eves vagyok ( lelekben 60) tehat ugymond meg fiatal de egy 7 es egy masfel honapos gyerekkel mar nemigazan tudok "ugrandozni"..
2019. febr. 21. 09:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj meg félre tenni kevesével, mindig annyit amennyit épp tudsz, erről a párodnak nem kell tudnia. Ha lesz egy kis megtakarításod, vagy haza költözöl anyukádhoz, meg kezdesz dolgozni és külön mész a gyerekekkel (azt a kis időt ki bírod szerintem, még az is jobb mint ilyrn férfi mellett). Vagy tűrsz és totál tönkre mész. Állj a sarkadra, ne hagyd magad ekkora terrorban tartani.


Ha beszélgetni szeretnél valakivel, nyugodtan dobj üzit, szívesen meghallgatlak.

2019. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt mondod nincs is erre megoldás? Akkor szenvedj ebbe a fosba az anyagi biztonságod miatt és menj tönkre. A saját hibád is amiért mind ezt hagytad a pasidnak. Tudod mikor fogja nekem egy pasi megszabni kivel tartsam a kapcsolatot és kivel nem. Arról nem is beszélve hogy mu a fenének szültél egy ilyen embernek gyereket? A terhességed alatt már el kellett volna költözni. Nem is csodálom amúgy hogy anyáddal se valami fényes a kapcsolatod hiszen mindig ez a gyökér pasi az első akárhogyan is bánjon veled.
2019. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!