Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen igazságtalan velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan velem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nagyon osszatok ki,így is elég rosszak a dolgok.

A helyzet az hogy lassan 10 éve élek parkapcsoltban ,gyerek,ház,kutya minden van.A férjemmel mostanában ,dehogy mostanában már vagy 3 éve mondogatom neki hogy szeretnek elmenni szorakozni,most lehet kozonsegesnek tűnik,de ha masnem egy kocsmába biliardozni,bowlingozni,régen nagyon sokat játszottam es szerettem is.Erre a férjem minden alkalommal amikor felhozom a témát azt mondja hogy mit kepzelek magamról nem vagyok 16 éves hogy biliardozni jarjak meg hogy a reszegeket akarom nezegetni.?!Sokszor elmondom igen ezt bevallom.Lehet minden hetvegen elmondom hogy menjunk el,mar ha mamaek tudnak vigyazni a gyerkocunkre,de egyszerse megyünk el.Mondtam hogy menjünk el a baratainkhoz,kapcsolodjunk ki,legyeunk társaságba,de neki az sem volt jo.Van egy barátnőm akit ő nem szeret,ha talakozunk is csak kàrog.Most ez a lány elhivott egy másik baratnonkhoz kicsit beszélgetni,inni,kormot festeni,akarmi.Mondtam a paromnak hogy ekkor elhivtak es elszeretnek menni.Olyan veszekedés lett belőle,megint hogy mit kepzelek magamról,szedjem a cuccomat ha en szorakozgatni akarok..meg hasonló dolgok.Csak álltam es néztem.Úgy érzem egy nagyon türelmes emberke vagyok de ez már sok.Miért nem lehet alkalmazkodni a másikhoz,meg ha nincs is kedve 3 havonta 1 x magára eroltetne és elmennek valahová,vagy amit írtam hogy a baratnomhoz se menjek,de akkor mit csinalhatok,semmit?Vannak surlodasok egy kapcsolatban de ha en magamba nezek voltak olyan dolgok amiket száj huzva csinaltam meg,de megcsinaltam mert ő szerette volna.Ilyenkor gondolok bele hogy en mennyit teszek a kapcsolatunkba es mennyit ő.4 éves a gyerkocunk,amióta megszületett sehol nemvoltunk vagyis en inkább..jo lenne néha kikapcsolni,kettesbe lenni,programozni..

Próbáltam már mindent mondani neki de semmi.Tudnatok legyszives pár tanacsot adni?


2019. febr. 22. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de azért bánik így veled, mert te hagyod. Mi az, hogy egyáltalán engedélyt kérsz tőle arra, hogy kimozdulj? Hogy tudsz ebben élni, hogy engedheted meg neki, hogy így parancsoljon, zsaroljon? Nem engedélyt kell kérned, mint valami kisgyerek, hanem végre meghúzni a határaidat és a sarkadra állni. Emellett sürgősen dolgozz ki egy tervet arra, hogyan tudnál tőle függetlenedni (munka, anyagiak terén), mert ez a zsarnoksága ennél csak egyre rosszabb lesz és egy idő után te is rájössz, hogy ez így nem élet.
2019. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jol írtam le bocsánat.Nem engedélyt kertem tőle hanem közöltem vele hogy ekkor lesz az összejövetel és elhivtak es megyek.Utána már veszekedés.
2019. febr. 22. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez így kényelmes, neki nincs igénye arra amire neked van.

Ha menni akarsz akkor úgy tűnik , hogy egyedül kell.-

2019. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ezek szerint neki nincs igénye a társasági életre a szórakozásra.Ezért mentem volna a baratnomhoz de neki ez sem volt jo.Direkt házhoz csak csajok lettünk volna nehogy féltékeny legyen,meg amúgyis mindegyikünk anya,családos csak egy kis kikapcsolódásra vágytam.Mindegy,majd ma ha haza ertunk neki ugrok megint ennek a témának..már gyomor gorcsom van előre hogy mi lesz...meg hogy hétvége lesz es megint nem csinálunk semmit.Alszunk este 9 kor mint az öregek.
2019. febr. 22. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos bizonyos körülmények végett én is ilyen voltam az egykori kapcsolatomba. Én se szerettem menni semerre, ma már szívesebben mennék.

Engem másfél év után kidobott a barátnőm, mert nem bírta tovább. Gyerek ide vagy oda, ebbe akarsz belerohadni? Így akarod leélni az életed tényleg?

2019. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok litániát,úgyse fogadod meg. A pasi kuka,ha nem,szépen maradsz ebben az alárendelt szerepben.
2019. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad el, engedèlyt kèrtèl, csak most utólag próbálsz magyarázkodni. Ő kiverte a balhèt, ès akkor te már be is húztam füled, farkad, le is mondtál a csajos buliról. Hisz már úgy fogalmazol, hogy "mentem volna", "lettünk volna" stb. Ahelyett, hogy "mennèk, lennènk". Szóval te már lemondtál erről, mert neki nem tetszett az ötlet.

Állj a sarkadra, ès ne hagyd magad zsarolni. Amíg hagyod, ne várd, hogy bármi javulás lesz.

Meg azon is gondolkodj el, hogy fogsz tudni boldogulni egyedülállókènt. Mert nagyon valószínű, hogy ilyen zsarnokoskodó embert már nem fogsz tudni megváltoztatni, ilyen kapcsolatba meg nem èrdemes benne maradni.

2019. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!