Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hogyan vélekedtek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan vélekedtek erről? Zavarna ha egy férfinek ilyen felfogása volna?

Figyelt kérdés

Próbálok ügyelni a környezetre, pl, tömegközlekedéssel járok. Fűtést és az egyéb költségeket megújuló energiából fedezem, ami némileg drágább mint a hagyományos, viszont kevésbé kárós a környezetre.

Szelektív gyűjtöm a hulladékot.


Ezek nem olyan nagy dolgok.. de sajnos azt veszem észre, hogy sokaknak ez inkább úgy hat mintha különcködni próbálnék, holott arról szól az egész, hogy a magam módján próbálom óvni a természetet, még ha ezek nem is olyan nagy dolgok.


2019. febr. 22. 15:42
 1/8 A kérdező kommentje:
káros*
2019. febr. 22. 15:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Nagyon helyesen cselekszel. :)
2019. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki. Páromról is kb akkor döntöttem el, hogy ő az igazi amikor elkezdtünk beszélgetni arról, hogy milyen lesz egyszer a házunk, és ő is önnfentartó házat szeretett volna. Meg cikkeket küldözgetett a legújabb környezetbarát dolgokról meg technikákról meg lakberendezési dolgokról. Meg elektromos autó (vagy legalább hibrid) stb.

Viszont rohadtul utálom ha valaki kérkedik ezzel, hogy ő igen ő ügyel a környezettudatosságra. Én soha nem említem meg, téríteni páne nem akarok vele. Tök jó, hogyha valaki így él, de ezt simán lerombolja azzal, ha állandóan ezt hajtja.

(Egyébként valamit nagyon rosszul csinálsz ha a megújuló energia drágább neked... Nekem a szolgáltató fizet (!!), mert napelemmel van kirakva az egész tető, sokkal többet termelek, mint amennyit használok.)

2019. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zavarna, ha nyaggatna ezzel, miközben nincs lehetőségem mindenben környezettudatosnak lenni.
2019. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra is pozitiv, amiben tudok én is igyekszem környezettudatos lenni, szóval én nem bánnám. Sajnos nem mindig van lehetőségem erre odafigyelni, pl ha hirtelen kell kidobni egy flakont mondjuk nem szorongatom addig míg találok valahol egy szelektiv kukát, de otthon külön gyűjtöm mindig, ha ilyenekért beszólogatna, azt lehet kevésbé tudnám tolerálni, de azt is megoldanám maximum úgy, hogy akkor szorongassa ő a következő szelektiv kukáig.
2019. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3, úgy értettem, hogy a technológia még kiforratlanabb és ezért kevésbé elterjedt. Pl drágább egy hibrid autó, vagy mondjuk összességében egy villannyal működő eszköz beszerzése többe kerül, mint mondjuk hasonló funkciót ellátó gázosé, stb.


Egyébként nullára hoztam ki a fogyasztásom, csak a bekerülési költség az egyszer nagyobb beruházás, persze összességében idővel mégis megtérül.


4,5, Ja, nem! Nem nyaggatásként, nyilván van az a helyzet ahol nem lehet elkerülni az elkerülhetetlent, pl moziban a szívószálért nem cseszegtetem. De amikor csak 10 lépésen, vagy fél percen és az akaraton múlik a helyes döntés akkor azért pl szólok.

2019. febr. 22. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én például panelban élek, a távfűtés adott, a szemétledobóba kukazsákban kell ledobni a szemetet, szelektív kuka csak műanyag/fém és papír van a lépcsőháznak. Panelfelújítás meg ki tudja mikor. A szüleimnél például megvolt a panelfelújítás, és került a tömb tetejére napkollektor is, ami környezetkímélő megújuló energiaforrás, de abban a tömbben, ahol én lakást vásároltam, ez még nem megoldott. Nagy álmom egy kertes ház, és ott majd jobban tudok ezekre figyelni, de ez még távolabbi terv.

Szóval én is csak annyit tudok megtenni, amire lehetőségem van, azért vagyok kicsit háklis arra, ha valaki megszállottan zöld, és nem lát tovább az orránál. Ha te nem esel túlzásba, azzal nincs gond.

2019. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz én nem nő vagyok de egy normálist nem hinném,hogy zavarja! Én is gondolkodom ilyesmiben egy "passzív" házban, természetes anyagból, vályog,fa, szalma ilyesmi! A szolgáltatónak meg nem éri meg eladni mert keveset fizet érte és úgy igen lassan fog megtérülni a napelem ár! :)
2019. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!