Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztunk az evfordulonk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk az evfordulonk elott?

Figyelt kérdés

Holnaputan lesz az evfordulo, de holnap mennék hozzajuk es egyutt toltenenk a hetveget unneplessel, ajandekozassal stb. Viszont ma csunyan osszerugtuk a port, semmi kedvem kibekulni, raadasul nem hiszem h apro csepro ügy. Ezt meg kell emeszteni, probaltuk is megbeszelni de ilyenkor ido is kell h lehiggadjunk. Az a baj h mindketten makacsok vsgyunk, egyikunk sem fog engedni. Semmi kedvem az ajandekozashoz meg a vidamsaghoz es nem akarom a problemat a szonyeg ala seperni, csakmert evfordulonk van.de sokat keszultem az ajandekkal is, de felek h ha igy telik el az elso evfordulonk akkor ez kesobb rossz emlek lesz es banni fogjuk h igy telt el haragban.. De ugy erzem h ez nem fog megoldodni marol holnapra (nem Megcsalas). Most mi. Legyen? Ha elmegyek hozza ugyis az lesz h megbekelunk es a szonyeg ala seperjuk es annyi. En ezt nem akarom. Mert aztan ujra es ujra elo fog jonni ez es feszultseget fog szulni. Nagyon haragszok amiert ezen pont most kellett vitaznunk..legszivesebben nem is talalkoznek. Most vele, es nem is unnepelnék. Lehet h gyerekes, de o bantott meg engem, de nem kepes felfogni az en allaspontom es szerinte en vagyok a buta es kenyes.


20/l 23/f



2019. febr. 22. 18:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja es kezzel is keszitettem neki ajandekot, amit még ma be kellene fejeznem, de ug, erzem inkabb odaadom. Majd neki igy félkészen, nem erdekel mert nem erdemli. Meg h tobb idot fektessek az ajandekba es h örömet okozzak neki. De kesobb amikor. Mar nem haragszok hogy fog kinezni az h igy adtam neki oda..
2019. febr. 22. 18:28
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, mi a konkrét ok, amin összevesztetek.
2019. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fejezd be és ne is add oda.

Egyébként min vesztetek ennyire össze?

2019. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Derwer ***** válasza:
100%

Mi is sokszor veszekszünk. Bár a feleségem ebben se ért egyet szerinte nem sokszor. :D


Én is szoktam ajándékot készíteni. Néha emiatt lógok el otthonról. Ilyenkor szokott megcsalással is gyanúsitani. :D


Ezek ellenére is mindig elkészül a "mű", mert el kell készülnie, nincs mese. Ezzel is bizonyítom - magamnak is - , hogy szeretem, hogy kitartok.


Felül kell emelkednek magadon. (Másik félnek se árt, de ha egymásra vártok, akkor abból nem lesz semmi )


30F

2019. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Először beszéljétek meg és oldódjon meg a konfliktus. Évfordulózni meg ünnepelni lehet később is. Nekünk szerintem (igaz nem veszekedés miatt) soha nem sikerült aznap megünnepelni 6 év alatt.

Majd ha átbeszéltétek a dolgokat, megoldottatok mindent és újra békesség meg szeretet van akkor utána megünneplitek.

2019. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azon, hogy a legjobb baratjaval menne inkabb nyaralni mint velem. Ezen mar tobbszor is osszekaptunk, szerinte en vagyok a hulye amiert ezt nem ertem meg, ja es velem is talan el tud majd menni iden, de persze a baratjaval kulfoldre megy pl 150 k-ért, en meg oruljek ha eljutunk wellnessbe (ezt o mondta). Es hozzatette, h vele minden nyaron el fog menni nyaralni, mert ugy 2 eve megbeszeltek es harag lenne ha nem mennenek. Velem. Meg majd jon akkor ha lesz rendes allando keresete stb. Nem birom felfogni, hogyan lehet neki fontosabb egy barat ebbol a szempontbol mint az h a parjaval is elmenjen kozosen KETTESBEN. Persze o eroskodik h menjunk negyesben, csakhogy en kettesben szeretnek vele, raadasul a baratja es a baratnoje nekem nem szimpik, nem birom oket tulzottan. Ja, es hiaba vagyunk egxutt egy eve, velem soha nem ment utazni sehova, es egy jo darabig nem is fogunk ha rajta mulik.
2019. febr. 22. 18:50
 7/18 Derwer ***** válasza:
58%

Hát ez nekem azért nem tűnik katasztrófának.

No persze neked rosszul eshet, de ez bőven áthidalható kategória. (No nem zsarolással, kiabálással)


Fiatalok vagytok még, 25 alatt ?

2019. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen fiatalok vagyunk en 20, a baratom 23. De en ettol ugy erzem h a baratja 10x fontosabb mint en, nem kepes megerteni h en vele akarok lenni, nem masokkal egy nyaralason. Nem akarok kenyesnek tunni, nem vagyok az, de szerintem az a normalis ha mindenki. Megy a baratnojevel nyaralgatni.
2019. febr. 22. 18:56
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Miért ne mehetne a barátaival?? Ne haragudj de ebben a vitában most te vagy a hibás. Örülj, hogy vinne téged is a barátaival.

Az a baj, hogy nagyon nagyon nem vagy alkalmas kapcsolatra a jelenlegi mentalitásoddal. Ezen feltétlenül dolgoznod kell ha meg akarod őt tartani. Mert így nagyon rövid időn belül el fog hagyni.

2019. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nem vagyok kepes elfogadni es penzt gyujteni egy olyan nyaralasra ahova nem akarok Menni. Ez nem fair. Nem lenne szamomra mas megoldas, csak ha a baratom velem is jon nyaralni, vagy sehogy. Nem fogok négyesbe, pedig szerinte kellene, mert ha nem vagyok hajnaldo négyen, akkor nem megyek sehova nyaralni vele.
2019. febr. 22. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!