Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztunk a parommal, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk a parommal, es amit azutan mondott nagyon rosszul esett. Tul reagalom?

Figyelt kérdés

Azt mondta,ha menni akarna mashoz,menne mert van 1000masik akik olyan nok,hogy a napra lehet nezni,de rajuk nem,de velem van,mert engem szeret...

nem ertem... nem mondanek neki soha se ilyet,hogy van 1000 masik ferfi,akik nagyon helyesek,de hat teged szeretlek,ezert nem megyek. Nem tudtam aludni,egesz ejjel ez jart a fejemben. Tul reagalom?


2016. dec. 27. 18:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
37%
Szerintem igen, mert ha téged szeret. Szerintem úgy értette, hogy van 1000 másik nő, neki úgyis csak te kellesz. És ha vitáztok is, minden kapcsolatban van hiba, vita, ezeket pedig megoldani kell. Ha úgy érzed hibáztál tudnod kell bocsánatot kérni vagy engedni..
2016. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Szóval... mi a bajod? mármint... MI A BAJOD?


Te neked az a BAJOD, hogy azt mondta, hogy van másik nő rajtad kívül a földön?


Vagy az, hogy LÉTEZIK nálad szebb nő a földön? ...


Te azt hiszed, hogy NEM LÉTEZIK? Mit gondolsz te magadról?


Túl reagálod.


Úgy könnyű hűségesnek lenni és téged szeretni, ha nem létezik másik nő a földön... vagy ha te volnál a legszebb. De úgy hűségesnek maradni, hogy van nálad szebb, és mégis veled van, mert téged szeret. Az már nehezebb.


Melyik szeret jobban szerinted?

A) Aki sose látott másik nőt rajtad kívül és nem kísértette meg semmi, csak úgy van melletted.


B) Aki mindennap lát nálad szebb nőt, de téged szeret, és hiába kísértik meg naponta többször, ő minden egyes alkalommal NAPONTA TÖBBSZÖR MELLETTED TESZI LE A VOKSOT.


Miféle reakció ez a tied? Gyakorlatilag elmondta, hogy milyen nehéz melletted, de szeret téged és veled marad, akár hány nő van a falakon kívül.


Nem vagy te a legszebb nő a világon. Sőt a legokosabb se, ezt most borítékolom. De szeret téged... Téged szeret. Mit vernyákolsz még ezen is? Semmi se jó vagy mi van?


Egyértelműen túl reagálod, de valószínűbb, hogy nem is érted a helyzetet... Csak azt hallottad ki a mondatból, hogy van másik nő is a világon igaz? ...


Az meg, hogy te nem mondanál ilyet: "van 1000 masik ferfi,akik nagyon helyesek,de hat teged szeretlek,ezert nem megyek."


Miért is nem? Nem szereted őt?

2016. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Kettes válaszoló kicsit túlpörgött, de igaza van.
2016. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Igen, túlreagálod, oda gyártod a problémát, ahol nincs. A kettesnek igaza van, még ha kicsit tényleg túl is van pörgetve a téma :)
2016. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Most lepontozást fogok kapni de szerintem meg igenis nagyon bántó az amit a pasid mondott kérdező!

Szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy van tőle szebb és jobb nő, ez egyértelmű. Viszont akkor sem kellett volna ilyet mondania a pasinak... teljesen megértem, hogy kiakadtál, nekem is nagyon rosszul esett volna.


Túlreagálod vagy sem, akkor is bántó ez a megjegyzés! Szerintem senki nem venné ilyen félvállról, ha ő kapná ezt a beszólást egy vita alkalmával.

2016. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Magamból kiindulva: akkor mondok ilyet ha a kapcsolat már nagyon ingatag. Mennyit veszekedtek?
2016. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek Veled. Nekem is azt mondta a párom, hogy örüljek hogy velem van, mert 1000 másik nő örülne annak ha a helyemben lehetne.
2016. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem.Menjen az ezer másikhoz,vagy ne hangoztassa.Ha tényleg szeretne,nem mondana ilyet,amikor gondolhatja,hogy megbánt vele.
2016. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek.

2. Valaszolo tenyleg nagyon beporogtel. Nem igaz ram ebbol semmi. Nem tartottam magam a legszebbnek,nem is az a baj,hogy van mas no is a vilagon. Osszevesztunk egy aprosagon,amibol o nagy balhet csinalt,majd ezt mondta nekem. Ugy mondta,mintha megkellene koszonnom,hogy engem valasztott. En irtam rosszul... talan nem is azzal van baj amit mondott,hanem azzal ahogyan mondta. Nem vagyok feltekeny sose,nem hisztizek. Par honapja ellaposodott a kapcsolatunk,megkertem uljunk le megbeszelni,hogyan tehetnenk mindent rendbe,de egybol belazadt es ezt ,ehez hasonlokat mondott.

Mindenesetre koszonom a valaszokat mindenkinek.

2016. dec. 27. 21:23
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy ezt hangoztatni kellene... h mennyi no akarna vele lenni,es h mennyivel jobbak,mint en. Azt gondoltam eddig,hogy egy normalis kapcsolatban,nem mondanak ilyet egymasnak a felek....de ezekszerint tul reagalom...
2016. dec. 27. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!