Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztunk az evfordulonk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk az evfordulonk elott?

Figyelt kérdés

Holnaputan lesz az evfordulo, de holnap mennék hozzajuk es egyutt toltenenk a hetveget unneplessel, ajandekozassal stb. Viszont ma csunyan osszerugtuk a port, semmi kedvem kibekulni, raadasul nem hiszem h apro csepro ügy. Ezt meg kell emeszteni, probaltuk is megbeszelni de ilyenkor ido is kell h lehiggadjunk. Az a baj h mindketten makacsok vsgyunk, egyikunk sem fog engedni. Semmi kedvem az ajandekozashoz meg a vidamsaghoz es nem akarom a problemat a szonyeg ala seperni, csakmert evfordulonk van.de sokat keszultem az ajandekkal is, de felek h ha igy telik el az elso evfordulonk akkor ez kesobb rossz emlek lesz es banni fogjuk h igy telt el haragban.. De ugy erzem h ez nem fog megoldodni marol holnapra (nem Megcsalas). Most mi. Legyen? Ha elmegyek hozza ugyis az lesz h megbekelunk es a szonyeg ala seperjuk es annyi. En ezt nem akarom. Mert aztan ujra es ujra elo fog jonni ez es feszultseget fog szulni. Nagyon haragszok amiert ezen pont most kellett vitaznunk..legszivesebben nem is talalkoznek. Most vele, es nem is unnepelnék. Lehet h gyerekes, de o bantott meg engem, de nem kepes felfogni az en allaspontom es szerinte en vagyok a buta es kenyes.


20/l 23/f



2019. febr. 22. 18:24
1 2
 11/18 Derwer ***** válasza:
44%

Az írásaidból az jön le, hogy ilyen toporzékoló fajta vagy. valószínűleg van egy álmod, egy ideális, hogy minek hogy kellene történnie - írtad is - és ha ettől eltér valami, akkor azt egyből elutasított, mert nem egyezik az előzetes elképzeléssel.

Ilyen emberrel elég nehéz együtt élni. Bár lehet.


Kompromisszumot kell kötni. pl olyan helyre menni ami neked is tetszik.

A négyesben való nyaralásnak is vannak bőven elég előnyei, bár úgy nehezebb ha eleve nem szereted őket.

2019. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 oldalról van igazság is, ès az lenne a megoldás, ha mindketten engednètek, így összejövetel valami kompromisszum is. Az nem megoldás, hogy duzzogsz, ès bűntetni akarod (a hisztis, hogy nincs kedved befejezni az ajándèkát, meg találkozni, ünnepelni se), ezzel lehet csak mèg jobban ellököd magadtól. Nem mindenki hajlik az ilyen manipulációra.


Abban nincs semmi rossz, hogy a barátjával is megy nyaralni, pláne, hogy tèged is hívott. Abban sincs semmi rossz, hogy 4-en mennètek, társaságban lenni szórakoztatóbb, mintha csak állandóan ketten vagytok egymás S..be bújva. Attól mèg biztos lenne lehetősèg kettesben is lenni. Minden bizonnyal a másik párnak is lenne igènye erre.

Nagyon úgy tűnik, hogy ki akarod sajátítani a barátod ezzel a "csak kettesben nyaralni" hozzáállással, ès azèrt nincs kedved menni így, mert jaj, akkor osztozkodni kell rajta a többiekkel, ès jaj nem csak veled fog foglalkozni.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem valami jó hozzáállás, ès ha ilyen ragacsos ès kisajátító vagy, meg fogod fullasztani.

Persze valahol a te oldalas is èrthető, hogy szeretnèl valahova kettesben is menni vele, amire neki már nem lesz kerete nemcsak idèn, de mèg ki tudja meddig, amíg tanul, ès az valamelyest tènyleg gáz, hogy ezt így leszögezte, hogy a te igènyeid, vèlemènyed teljesen telibe..rja.

Mind a kettőt ölnek engedné kellene az elhatározásából. Pl. Most megy a barátaival, vagy mèsz te is velük, de jövőre mindenkèpp kettesben nyaralás lesz.

2019. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond, hogy mar tavaly is megigerte h iden egyutt is megyunk kettesben :') es most megis telibe szarja az en igenyeimet. Nem szeretnem kisajatitani, teny h nem kezelem tul jol ha valami nem ugy tortenik ahogy en szeretnem, akaratos is vagyok es makacs, de tenyleg nem ezert baj h negyesben akar menni. Tudom h ugyis tudnank kettesben lenni, de ma raadasul kiderult h amiket en javasoltam 2 helyet, o csipobol elutasitotta h szar, es leszogezte h mar pedig ide megyunk es mas szoba se johet. Persze eppen azt a helyet irta, amiroo tudja h nem akarok oda menni, nem szeretnék, nem vonz, nem ertem miert nem lehet olyat ami mindenkinek jo. Csak neki es a baratjanak tul magas az igenye szerintem. Ez idegesit, h ez nem az elso es nem a masodik eset, amikor ugy erzem h engem semmibe vesz a baratja miatt...es nagyon elegem van a baratjabol, mindig az o partjat fogja es nem kerem h valasszon, nem is tudna, de en meg ugy erzem a baratom nem erett meg egy komoly kapcsolatra. Neki eleve en vagyok az elso komoly baratnoje, tehat ezen nem csodalkozok h annak ellenere h a parja vagyok, ennyire nem tartja fontosnak a kozos utazast, sokkal elobb menne a baratjaval mint velem, szerintem ez erthetetlen. A baratja meg beleronditott a szulinapomba, nem egy randinkba, egyszeruen folyton keresztul huzza a szamitasinkat, majdnem ugy volt h a szulinapomat se aznap unnepeljuk, mert a baratja is akkor tartotta az o szulinapjat (bar neki nem aznap volt a temyleges szulinapja). Errol ennyit. Koszonom az eddigi valaszokat, de varom a tovabbiakat!
2019. febr. 22. 19:40
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem azt fogom mondani, amit hallani szeretnél, hogy béküljetek ki, meg nem lesz semmi gond, mert akkor hazudnék neked. Egy ilyen ember, aki ennyire semmibe vesz téged, és akinek csak a huszadrangú dolog vagy az életében, soha de soha nem fog megváltozni. A véleményedet nem fogja kikérni, kettőtök helyett is MINDIG ő fog dönteni. Bármi baja lesz, bármit szeretne megbeszélni, nem hozzád, a párjához fog fordulni, hanem a barátjához. Látod, az sem érdekli, hogy neked nem szimpatikus a gyerek meg a csaja. Ő azt mondja, hogy közösen kell programokat csinálni, te meg vagy rábólintasz, vagy egyedül maradsz.

Ő egy ilyen embertípus, és ha ez már az 1. évben is ilyen hatalmas problémákat okoz, később hatalmas veszekedéseitek lesznek még. Egy éves kapcsolatban még bőven szerelmesnek meg romantikusnak kellene lennetek, nem parancsolgatni, utasítgatni, elhanyagolni meg kész tények elé állítani a másikat.

Te tudod, mit fogsz csinálni, az én szerény véleményem az, hogy eddig már kidobtál miatta egy teljes évet életed legszebb éveiből, nem kellene még többet.

2019. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Szerelmesek is vagyunk, es tudom h az eddigiekbol nem ez jott le, de tenyleg szeret engem es en is ot, sokszor jar a kedvemben, es figyelmes is meg tenyleg minden szempontbol nekem valo ember. De ez most nagyon idegesit es bant, van olyan h csak en fujom fel a dolgokat, elhordom magamban mindennek, azt hiszem h o a vilag legszemetebb embere, aztan mikor lehiggadunk altalaban rajovok h tulreagaltam es hisztis liba voltam, de ez egy ev alatt hu.. Szamtalanszor feljott mar. Mindig ugyanaz a vege, nem jutunk egyrol a kettore es ha komolyan ez lesz minden evben akkor tenyleg nem tudom mihez fogok kezdeni...de az ilyenek miatt komolyan ugy erzem h sose leszek en az elso nala, persze szerinte ez nem igaz, mert ezeket mind mar neki is elmondtam. Nem egyszer, de nem. Kepes modositani a velemenyen. Es nyilvan en sem mert szerintem foleg nekem van igazam. Persze neki is, de ez a hozzaallas aggaszto.. Mashogy is beadhatná nekem a dolgokat, nem lehurrogva, nem utasitgatoan es lekezeloen. Egyre inkabb azon gondolkodom h talan elmegyek hozza holnap, mert a szuloknek sem akarok magyarazkodni h miert nem mentem, tudnak az evfordulorol, h mennyit keszultem stb. Ezert elmegyek, de szerintem ajandek nelkul. Jelenleg ugy gondolom h nem erdemel semmit tolem.
2019. febr. 22. 20:14
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Így már más. Ez esetben nekem sem lenne kedvem találkozni vele. De lehet helyből szakítanèk is vele. Azèrt ha 1 èv alatt többször előfordult már hasonló jellegű vita, ès nem sikerült megoldani, változtatni ezen (ès nem sikerült,hisz megint ez van), akkor èn nem pazarolnèk több időt el az èletemből.

Aki szerelmes, annak a szerelme az első, ès nem sokadik esetben is csak másodlagos.

2019. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igy van.. Ugyanakkor ez tenyleg "csak" egy nyaralas. Tulajdonkeppen ha nem akarnek vele nyaralni akkor nem is lenne gond.Mar tenyleg Nem tudom mennyire erdemes ezen fennakadnom...
2019. febr. 22. 20:25
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

És ahhoz a taktikához mit szólsz,hogy nem hisztizel nem teszel megjegyzést,de nem is érdekel annyira. Pl.: ok cuncika ha te velük szeretnél ide meg oda menni,semmi gond érezd jól magad, én meg megyek Jolikával oda ahova szeretnék...! És párszor eljátszod ezt lenyugodv,kedvesen,és amikor te itt ő meg ott nem keresni nem számonkerni... tudod csak lazán ahogy ő is veled

Ha nem változik akkor nincs miről beszélni

2019. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!