Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, hogy szerezzem vissza? 20N 20F

Figyelt kérdés
1 hete szakított velem a barátom néha én néha ő keresett engem de csak pár szó erejéig . Találkoztunk végülis aminek a napját közösen beszéltük meg. Azt mondta , hogy nem akar már semmit most azt érzi de , hogy majd később mi lesz azt nem tudja. De most 100%-ig biztos a döntésében. Mióta tegnap elköszöntünk egymástól egyszer beszéltünk én kerestem őt. Ő már visszaköltözött a családjához vidékre.
2019. febr. 23. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Minek? Majd biztos keres pár hét vagy honap múlvalva, ha nem jön neki addig valami össze, mert pont arra számít, higy ugranál bármikor...nem kéne
2019. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a mentalitással szexre jó leszel majd neki időnként, ha úgy tartja kedve.
2019. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért szakított veled, mennyi ideig voltatok együtt?


A kérdésedre a válasz: Nem tudom. :( Nem biztos, hogy érdemes ilyenkor visszaszerezni a másikat.

2019. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Megmondta, hogy teljesen biztos a döntèsèben. Valószínűleg elmúltak az èrzèsei felèd.

Fogadd el, hogy ez most így alakult, ès próbálj tovább lèpni. Ne keresd, ne beszèlgess vele. Ezzel csak magadnak ártasz, ő nem akar tőled semmit, te meg saját magad gátolod a tovább lèpèsben.

2019. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 évig , annyit mondott már más mint ami volt közöttünk
2019. febr. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!