Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszélhetném rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszélhetném rá, hogy dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok nappalin, a párom dolgozik. Most májusig otthon vagyok, nincs tanítás.

Sajnos nincs még csak diákmunkám se, mert a párom szerint ne menjek, felesleges, nincs szükségünk arra a pénzre.

De nekem rettenetesen szükségem lenne valami folyamatos tevékenységre.

Az hogy takarítom a lakást, főzök és várom haza, nem opció, mert már egy hét után az agyamra ment, hogy a nagy hajtás után rám szakadt a szabadidő.

Nincsenek barátaim, szóval napok mennek el úgy, hogy szólni sincs kihez, és csak az élelmiszerboltba szaladtam le.

Két hete vagyok otthon, de már most érzem, hogy ez mennyire mérgező.

Már sokszor felvettem, szeretnék dolgozni, ha más nem, pár órában valahol a környéken, elmennék még kasszába, takarítani vagy akárhová, csak hagy csináljak már valamit.

Nem látom semmi értelmét a napoknak, mert nem teszek semmit, nem alkotok semmit.

Az ilyenek, hogy akkor filmezz, olvass, fess nem jó, mert nekem ez kikapcsolódás, amit korábban munka/egyetem után szoktam csinálni, nem pedig helyett.


Korábban mindig dolgoztam, ez az első olyan eset, hogy "nem csinálok semmit", és már 2 hét után úgy érzem, megboldondulok.


2019. febr. 23. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki is ezt így, de szerinte mire munkát találok, mondhatok is fel, mert megkezdődik a tanítás, a nyári szünetben meg nem vagyunk otthon egész nyáron.

Tehát amint belépnék, mondhatnék is fel.

2019. febr. 23. 16:30
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem a párodat kell rábeszélned, hogy dolgozhass, hanem a mnkaadót. Ennyire elnyomottként élsz a kapcsolatodban, hogy nem hozhatsz önálló döntéseket? Fogadjunk idősebb a párod, és mivel ő tart el, ő diktál. Ha anyagilag független lennél, talán mernél önállóan dönteni, és az neki nem lenne jó.
2019. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Felnőtt ember vagy, elmész és dolgozol. Nem kell az engedélye hozzá.
2019. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Korábban mindig dolgoztam, nem vagyok elnyomva.
2019. febr. 23. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy elnyomva, akkor miért nem azt csinálod, ami neked jólesik? Ha rá kell beszélned a párodat, hogy valamit csinálhass, akkor bizony el vagy nyomva.
2019. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Neked egyetemen nincs mit tanulnod, ennyi szabadidővel???
2019. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En se latom itt hol a bokkeno. Elmesz interjuzni es kesz. Nem biztos, h meg fogja erteni a munka utani vagyadat, ugyanis konnyen lehet, h irigyli a helyzetedet. Ha megszakad se fogja azt erezni, amit te, mert o lehet orulne nehany honap szabinak.

A soraidbol en sehol nem latom, hogy tiltana vagy korlatozna a tervedet, szimplan mas a velemenye, ahhoz meg joga van. Szerintem cselekedj, ne varj a jovahagyasara.

2019. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nehogy már ő mondja meg, hogy dolgozhatsz-e. Ha neked jól esik és hasznos is, tapasztalatot is szerzel... Inkább örülök a párommal, ha dolgozni akar. Nem csak a pénz aspektus fontos egy melóban, értesd meg vele, hogy neked cél is kell.
2019. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz, akkor fogod magad és elmész dolgozni.

Nem értem, miért kell ehhez az engedélye.


Amúgy 2 hónapra tényleg felesleges, ha a pénz nem kell.

Foglalkozz a szakdolgozatoddal, tanulj nyelvet, tanulj valamit. SPortolj, menj kondi terembe.

2019. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!