Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy dolgozhas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy dolgozhassak?

Figyelt kérdés

A párom nagyon jól keres, nincsenek anyagi gondjaink.

Én perpillanat nappalin tanulok, ellátom a háztartást, bevásárolok, nem ritkán mint kétnaponta megfőzök. Alkalmi munkáim szoktak lenni, legutóbb januárban mentem. Persze ezért nagyon keveset kapok, ezért szeretnék suli mellett dolgozni rendszeresen.

A párom viszont nem szeretné, mert szerinte dolgoztam eleget korábban, ill fogok is még nyugdíjig többet is, mint szeretnék, bírjam ki azt a 2-3 évet még.


Viszont szeretném, ha lenne szabadon elkölthető saját pénzem, ne kelljen kérni.


Akárhányszor meg akarom ezt beszélni, mindig megkapom, próbáltuk (az első évet így húztam le), és nem ment, mert nem tudtam ellátni az otthonunkat, neki kellett besegíteni, amit ő értelemszerűen 40 óra munka mellett tényleg nem szívesen csinál.


-lány-


2019. jan. 19. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:
*nem ritkábban, mint kétnaponta megfőzök
2019. jan. 19. 14:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek hoznad magadat szant szandekkal ilyen rabszolga pozicioba? Nappali egyetem, haztartas es munka... ez igy sok lesz egyszerre. Es a vege az lesz, hogy a pasid megszokja ezt, es x gyerek es munka is mellett te fogod csiszatolni az egesz lakast, mert hat o ne torodjon semmivel hiszen 40 orat dolgozik (mind mindenki). Te most diak vagy. Az a munkad. Kesobb pedig a mindent magadra vallalas erdekeben kezdj inkabb egy feladat megosztos rendszert felepiteni kettotok kozott, mert nagyon visszaüthet ez.
2019. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz, ha neked is teljes idejű munkád lesz? Akkor is neked kell ellátnod a házimunkát egyedül?
2019. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon buta vagy.
2019. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg addig hülyeség dolgozni amíg a tanulmányaimat be nem fejezed. Addig ha szívesen segít a párod szerintem fogadd el. Utána életed végéig majdnem csak dolgozhatsz, pont elég lesz.
2019. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!