Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kapcsolatotok minden rendben működik őszinték és nyitottak vagytok egymásfelé a párotok szinte nap mint nap hangoztatja szószerint h milyen gyönyörűek vagytok és tökéletesek, el sem hiszi h ilyen nőt fogott magának.. aztán egyszer egy ismerősével találkozunk, (pasi) akivel a nőkről beszélgetünk 3an és elkezdtek pontozgatni. És a srác kérte a páromat h pontozzon egy 10es skálán h mennyire vagyok jó nő úgy h a 10es csaj csak álom nem létezik annyira fullos és a párom kb 5 mp gondolkodás után rá vágta h egy 7es vagyok. Nyílván kissé kiborultam mivel nem ezt hangoztatta nap mint nap,és nem vagyok beképzelt de szarul esett és e pillanat alatt az önbizalmam az a béka segge alá ugrott amiből azóta sem tudok kimászni :( eltelt másfél év, mindíg együtt vagyunk de az önbizalom hiányom miatt egyre romlik a kapcsolatunk és nemtudom h törölhetném ki ezt az egészet a fejemből, és léphetnék tovább..

2019. febr. 24. 00:58
1 2
 11/12 Bogus20 ***** válasza:
68%
Az a gáz hogy az önbizalmad ennyire a párodtól függ, meg a külsődtől. Nincs más amire építsd? Nem szabad ezektől függeni. Ki tudja meddig leszel együtt ezzel a férfival, az ember idővel meg csak csúnyább lesz. Szóval én elkezdenék valami értelmes dologgal foglalkozni, hogy erősebb legyen az önbizalmam, és hogy ne legyen ennyi időm hogy ilyen hülyeségeken agyaljak. Szóval jó lenne ha tudatosulna benned, hogy önbizalomhiányod oka nem a párod ezen egyszer elejtett kijelentésében keresendő, nem lehet ezt másra fogni, és nem is ő fog kihúzni ebből.
2019. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha neki nem Te vagy a legszebb és a legjobb nö,akkor ki?Fél éves kapcsolat itt még olyan szerelemnek kellene lennie,hogy rá se tud nézni másra!10/10 helyett csak 10/7,ezt meg kellene magyaráznia..
2019. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!