Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kapcsolatotok minden rendben működik őszinték és nyitottak vagytok egymásfelé a párotok szinte nap mint nap hangoztatja szószerint h milyen gyönyörűek vagytok és tökéletesek, el sem hiszi h ilyen nőt fogott magának.. aztán egyszer egy ismerősével találkozunk, (pasi) akivel a nőkről beszélgetünk 3an és elkezdtek pontozgatni. És a srác kérte a páromat h pontozzon egy 10es skálán h mennyire vagyok jó nő úgy h a 10es csaj csak álom nem létezik annyira fullos és a párom kb 5 mp gondolkodás után rá vágta h egy 7es vagyok. Nyílván kissé kiborultam mivel nem ezt hangoztatta nap mint nap,és nem vagyok beképzelt de szarul esett és e pillanat alatt az önbizalmam az a béka segge alá ugrott amiből azóta sem tudok kimászni :( eltelt másfél év, mindíg együtt vagyunk de az önbizalom hiányom miatt egyre romlik a kapcsolatunk és nemtudom h törölhetném ki ezt az egészet a fejemből, és léphetnék tovább..

2019. febr. 24. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki dönthet úgy, hogy bolond lesz. Te már eldöntötted.
2019. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Jajj Istenem... mintha lett volna egy ilyen kérdés. Ha jól emlékszem, akkor azt javasoltam, hogy vedd úgy, hogy akkor és ott objektív véleményt mondott, mivel azt kérték tőle, az objektív véleménye pedig az, hogy bőven átlag felett vagy. Ez nem jelenti azt, hogy hazudott neked, mikor azt mondta, hogy te neki (szubjektív véleménye szerint) 10/10 vagy.

Mellesleg megjegyezném, hogy az 10/5 az átlagos.... szóval igazán nincs min szomorkodnod.

32/f

2019. febr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Istenem, hogy nektek Nőknek néha komoly gondjaitok vannak. Ha nincs akkor kreálni kell gyorsan.
2019. febr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg kizárólag külsőre 7/10, mindent egybevéve 10/10 vagy neki. Ami egyébként nem hátrány, mert ezek szerint nem csak azért van veled, mert jól nézel ki.


Megjegyzem, nem túl érett ez a haver, ha ilyet kérdezett és a párod sem, ha válaszolt.

2019. febr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4. Meg azért ő sem, ha egy ilyen kis szarság miatt, (miszerint a párja szerint jóval szebb, mint az átlag) amit normális esetben bóknak lehet venni, 1,5 éve olyan önbizalma válságban van, hogy csak na.

Amúgy ilyen és ezekhez hasonló megnyilvánulásokra kell gondolni, mikor elhangzik egy férfi szájából, hogy a nőknek bizony nincs ki mind a négy kereke.

32/f

2019. febr. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Rutintalan a párod! Ilyen esetben a helyes válasz:


12es


Mindenki jót kacag, és nincs ez a "nyafogás" meg agyalás 1,5éven keresztül....

2019. febr. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg az a gyerekes,hogy valakinek ettől zuhan az önbizalma.Én azt mondtam volna,hogy drágám,te mint kettes szintű örülhetsz is hogy egy hetes szintűt fogtál ki,és témát lezártam volna könnyedén.
2019. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nőjj fel. Ezt nem szabadott volna ilyen komolyan venned. Mindenkinèl van szebb ès jobb, az a lènyeg, hogy számára te tökèletes vagy. A barát egy objektív vèlemènyt kèrt, ami csak a külsősègekre vonatkozott, ráadásul úgy, hogy a 10-es nem is lètezik szerinte. Mondott egy számot, aztán kèsz.

Tèny, hogy a baráttól ez izlèstelensèg volt, a párod meg elviccelhette volna, vagy kitèrhetett volna a válaszadás alól, de ezt akkor sem kellett volna így mellre szívnod, hogy 1,5 ève ezen kattogsz. Semmi jelentősège nem volt.

2019. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Képtelen vagyok elhinni, hogy felnőtt emberek ezt művelik...
2019. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te - elvileg - felnőtt nőként tényleg azt hiszed, hogy te vagy a leggyönyörűbb, a legkívánatosabb meg a tökéletes a párodnak, akkor meg is érdemled. Normális nő tudja, hogy mindenkinél van szebb, fullosabb, vékonyabb stb. és nem várja el, hogy a pasija folyton ilyen bullshiteket kamuzzon neki. Ellenkező esetben jó nagyot koppan, és az önbizalma a béka feneke alá kerül, ahogy az veled is történt.

Az már más kérdés, hogy mit eszel egy olyan bunkón, aki a párja társaságában "pontozgatni" kezd a haverjaival...

2019. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!