Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig kidobnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Ez már a második kapcsolatom, ami a vége felé jár. Nagyon úgy tűnik, hogy ez a pasi is ki fog dobni. Mik azok amik miatt elhagynak a pasik? Egyik sem csalt meg, alapjában véve rendes pasikról van szó. Illetve mit tehetnék, hogy ne legyen ennek a kapcsolatnak is ez a vége? 22L
2019. febr. 25. 02:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mit teszel meg a kapcsolatotokban? Miket csináltok, közös programok, stb? Van amivel fen tudod tartani az érdeklődését?
2019. febr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Miket vágnak/vágtak a fejedhez a hapsik, mit szoktak sérelmezni veled kapcsolatban? Te hogy viselkedsz a kapcsolatban?

32/f

2019. febr. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2 eset lehetséges, ha gyakran előfordul a dolog.

1.: Olyan pasikkal jössz össze, akik nem is akarnak komolyat.

2.: Nem tudsz semmit sem nyújtani a kapcsolatban.

2019. febr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó.. lehet nem tudok semmit nyújtani:( mit tudnék?
2019. febr. 25. 02:58
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak saját magamat nyújtom... én akivel eddig összejöttem mindig csak szerelemből jöttem össze velük.. két kapcsolat között éveket szoktam várni amíg találok valaki megfelelőt... őszintén szeretem őket
2019. febr. 25. 03:05
 6/21 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakit szeretsz, önmagában nem lesz megfelelő társ és jó választás. A fuckboyokba pl. rengeteg lány beleszeret, ettől ők még nem akarnak komoly kapcsolatot.

Kapcsolat terén eltérő, hogy kinek mit kell nyújtania. Lehet, hogy pár válaszolónak tökéletesen elég lennél, másoknak nem. Neked sem felel meg mindenki. Keress olyat, akivel passzoltok.

2019. febr. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éve együtt vagyunk..
2019. febr. 25. 03:23
 8/21 A kérdező kommentje:
És az előző kapcsolatom is hosszú kapcsolat után hagyott ott
2019. febr. 25. 03:24
 9/21 anonim ***** válasza:

Kéne mesélni arról kérdező, hogyan viselkedsz velük a kapcsolatban. Pl kimutatod, hogy szereted őket vagy taktikázol vele?

32/f

2019. febr. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen! Nagyon is kimutatom.. sokszor tulsagosan is
2019. febr. 25. 04:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!