Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy követtétek a párotokat?

Figyelt kérdés
Előállt már nálatok olyan bizalmatlansági helyzet, amikor követtétek a párotokat? Például elment otthonról és rá Ti is néhány perc múlva elhagytátok a lakást, taxiba vagy kocsiba ültetek, esetleg villamosra és követtétek őt, mert nem hittétek el neki, hogy tényleg oda megy, ahová mondta?

2019. jan. 4. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Igen mert olyan rohadt gyorsan sétál néha, hogy csak úgy szaladok utána a pici lábaimmal... :D

Viccet félre téve ha ennyire nem bíznék a páromban és ez a gondolat csak megfogalmazódna a fejemben azonnal hagynám a francba az egész kapcsolatot. Semmi értelme. Mért ne hinném el neki, hogy oda megy ahova mondja? Mért menne máshova? Ha a párod szeret téged azt pontosan tudod, és nem is fog megcsalni. Ha nem érzed, hogy szeret akkor meg régen lőttek az egész kapcsolatnak.

2019. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha. Nem is kell a másikban bízni. Elég, ha az ember magában bízik! Akkor minden rendben lesz. Mármint akkor is megcsalhat persze, de mit számít az? Max keresel mást... 🤔😉
2019. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok magánnyomozó...
2019. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Én alapból nem bízok meg senkiben, szóval soha nem hiszem el senkinek, hogy hol járt, de nem is tartom hazugságnak sem. "Ha igaz jó, ha nem, mindegy mivel úgyse hittem el"


Ha nagyon kilóg a lóláb akkor én is hazudozni fogok, szemet szemért. Csak én sajnos jobb vagyok benne, mert egy önző, énközpontú őrült vagyok. És még valahol élvezem is a hazudozós taktikákat, a gyerekkoromra emlékeztet mikor Mr.Stalint kellett kicselezni. Sokszor sikerült is.

2019. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

#2


Kicsit fatalista "könnyenjöttkönnyenment" hozzállás, mókás lehet mikor sok év után jössz rá, hogy "ja 5 éve másik családja is van..."


De don't worry, megesik az ilyen! Kíp szmájl

2019. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose
2019. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Igen, bár meg volt beszélve, hogy majd megyek utána ha ráérek.
2019. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem vagyok sem magánnyomozó, sem elmebeteg. Ha valaki elveszíti a bizalmam, akkor annak úgyis mindenképp vége.
2019. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
A telefonjában,kabátjában és a táskájában is van nyomkövető.
2019. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 A kérdés nem egészen erre vonatkozott, de azért persze vicces! :)
2019. jan. 4. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!