Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha lelkifurdalásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha lelkifurdalásom van az anyagi segítség miatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs bevételem, szerencsére ennek ellenére sincsenek anyagi gondjaink, a párom jól keres.

Mindig mondja, ne vonjak meg semmit magamtól, illetve ha látja, hogy vágyom valamire, akkor sokszor megveszi meglepetésnek, mert tudja, hogy én nem venném meg magamnak.

Illetve orvoshoz kéne mennem, de nem bírok időpontot kapni, már körbetelefonáltam mindenkit, akit tudtam, de maximum magánrendelésre tudnának azonnal fogadni.

A párom megmondta, menjek nyugodtan magánrendelésre, kifizeti a költségeket, az egészségemről van szó.


Nekem is van valamennyi félretett pénzem még akkorról, amikor dolgoztam, de az nagyon kevés.


Így meg egyre rosszabbul érzem magam lelkileg, hogy elfogadom a pénzét.


2019. febr. 25. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
A te választásod hogy magánrendelésre mész a párod pénzéből, pedig lehetne másképp is.
2019. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%
Abból amit leírtál nekem az jön le, hogy szereted a párod és nem akarod kihasználni (mint egyesek másokat). Normális ha lelkifurdalásod van, de ne feledd, hogy majd fordulhat a kerék és majd egyszer neked kell valamilyen formában támogatnod. Beszéld meg a pároddal ezt és ha téged ez a dolog zavar akkor tegyél ellene és orülj, hogy a kedvesed melletted van a nehezebb napokon is.
2019. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Persze, ez normális érzelem, ugyanis arra vágysz, hogy a méltóságodban tudj lenni, ami az érzelmileg és mentálisan is felnőtt emberek ismérve.


Ennek a helyzetnek és a negatív érzelem oldására egy mód van, minden nap a lehetőségekhez és körülményekhez mért maximális energia befektetése a vágyott méltóság elérésére.


Tehát amíg nem is lesz sikeresen bevételed addig is azon kell dolgoznod minden erőddel, hogy legyen, így nem lesz miért bűntudatot érezned, hiszen te mindent megteszel.

2019. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1, Nagyon nem az én választásom. Nem tehetek róla, hogy nincs orvos a környéken, aki azonnal tudna fogadni, hónapokat meg nem várhatok.
2019. febr. 25. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem egészen normális, hogy emiatt lelkiismeret furdalsod van.
2019. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hú, mit fogsz te itt kapni! Elhordanak majd mindenféle kitartott prostinak. Szerintem nem szégyen ilyen esetben a segítséget elfogadni. Nem finnyásságból akarsz magánrendelésre menni.
2019. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
Ha van is most lelkifurdalásod ne aggódj. El fog múlni. Minden nőnek elmúlik...
2019. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon rendes a párod. Egy igazi társ. Amíg nem jössz rendbe anyagilag támogasd ahogy és amivel csak tudod. Tiszta otthon, meleg étel, kedves szavak.
2019. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális, mondanám, h ne legyen, de nekem is volt (szerencsére rövid ideig tartott), hisz ez kitartottság. Gondolj arra, hogy fordított helyzetben nyilván te is ezt tennéd, és persze legyél azon, hogy minél hamarabb megoldódjon a helyzeted, nemsokára el is felejtitek majd! ;)
2019. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Normális a lelkifurdalásod is, meg a párod viselkedése is.

Benned megvan a hajtóerő, hogy ne eltartasd magad, a párod pedig gondoskodik rólad.

A párkapcsolat egy szövetség két ember között, nem az a lényeg, hogy forintból is, meg hátvakarásból is külön-külön egálban legyetek, hanem inkább az, hogy számíthassatok egymásra.

Másrészről vigasztaljon az a tudat, hogyha házasok lennétek, automatikusan minden második megkeresett forintja a tiéd lenne. Sokkal szebb így, hogy önként és szívből adja mindazt, amivel gondoskodik rólad.

2019. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!