Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, aki élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki élt anyagi függőségben, àllandó féltékenykedésben, lelki terrorban? Aki igen, hogy sikerült kiszàllni?

Figyelt kérdés

Amióta együtt vagyunk (4 éve) jószerivel alig dolgoztam, persze a lànyom miatt jól jött, több időm volt rá, imàdok főzni, ennek hódolhattam mindennap.

De úgy érzem becsavarodtam.Mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot, az is baj volt, ha bevàsàrlàsnàl valaki köszönt.

Nyàron elvégeztem egy tanfolyamot, mert komolyan érdekelt.Nos, nem kimondottan női tanfolyam.Nem helyezkedtem el benne eddig, mert rendesen örült, ha egy interjú nem jött össze.

Ma hajnalban felébredtem amikor kelt, mondtam mit kéne ma főzni.Erre kib...ott pénzt az asztalra, "de blokkot kérek". Rohadt megalàzó volt.Hozzàtette, ha megjön a gyerektartàs, (50.000) fizessem be a gàzszàmlàt, úgyis én melegszem itthon.

Írtam neki, hogy szrok mostmàr mindenbe, elmegyek 24/48-ba dolgozni, erre baromira levette a " hangerőt".

Tényleg semmire nem lehet panasza, mindent megcsinàlok a hàzban, mindennap főzök, vasalom az ingjeit (utàlok vasalni), összeszedem kint a kutyapiszkot, szó szerint elé teszem a kajàt, stb.

Mi az úristent csinàljak, mivel szeretjük egymàst, de az idegeimnek vége.

Köszönöm aki végigolvasta.

Bocsànat, de màr ki kellett adni magamból.


2018. dec. 5. 13:41
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok.
2018. dec. 5. 13:43
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a baj, hogy azt hiszed, hogy szeret a párod, de ez nem szeretet. Ez birtoklási vágy, önzés. Te a tulajdona vagy, akit azért tart, hogy ő neki legyen, aki csodálhassa, akitől függ, ami által ő többnek érzi magát. Ez szerinted szeretet?! Mert nem az. Gondold végig erősen.

Aki szeret, az hagy kiteljesedni, mehetnél dolgozni, örülne a sikerednek, támogatna. Nem bezárna képletesen az otthonodba.


30N

2018. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Üdv a klubban.😕😦
2018. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszod.

Valahol mélyen biztos tudom, csak nem akarok szembenézni a valósàggal talàn?

Példàul csinàlt olyat, hogy elvitte itthonról a routert, ne tudjak internetezni.

Itt díszeleg a blokk az ebédlőben, a visszajàróval együtt, de kértem kölcsön az exemtől, gondoltam arra, hogy vissza kirakom azt, amit hajnalban kivàgott az asztalra.

2018. dec. 5. 14:01
 5/27 A kérdező kommentje:

Ja, màr csak cirka 1 óra hosszáig tudok írni, ha itthon van, a telefonhoz se nyúlhatok.(laptop bedöglött)

És egyre jobban azt érzem, ez nem én vagyok. Hol van a mindig vidàm nő?

Màr nincs.

2018. dec. 5. 14:08
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kilépni ebből a "kapcsolatból", mert rámész lelkileg. Ez a férfi egy zsarnok, aki uralkodni akar feletted mindenáron, nem a társad, nem vagytok egyenrangúak. Elsőként helyezkedj el, akkor már anyagilag nem függsz tőle, majd költözz el, amikor tudsz. Ha van hová menni, akkor indulj most.
2018. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

ti nem szeretitek egymást. Te ragaszkodsz, ő kihasznál.

Tipli, azonnal!

2018. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, ez nagyon durva, hogy nem netezhetsz... Nem vagy te kisgyerek, hogy megtiltsa!!! Azért érzed, hogy mennyire megalázó, nem?!

Tudom, hogy nem egy gyors folyamat, de szerintem irogassunk ide a következő napokban is, válaszolj sűrűn, hátha így tudunk segíteni.


Ha költöznél, tudnál hova menni a gyerekkel?

Ha megfenyegetne, hogy elveszi a gyerekt/kinyír/stb. Készíts hangfelvételt!


30N

2018. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Apum hàzàt megörököltem (sajnos), de az a közeli vàrosban van, ràadàsul nem a legjobb környéken, finoman fogalmaztam.A lànyom 3.-os, nem akarja a sulit itt hagyni, kicsi még.

Lassan 2 éve, hogy csak miatta tartok még ki.

Ha eladom apum hàzàt, abból pénzhez jutok, elölről kezdhetem az életem.

De tényleg köszönöm a vàlaszaitokat, most ez rengeteget segít.Legalàbb màr nem sírok.

2018. dec. 5. 14:38
 10/27 A kérdező kommentje:

#8

Ez annyira, de annyira jól esik, hogy azt nem tudom elmondani.

Nem közös a kislànyom, de nagyon szeretik egymàst.

Ami a csúcs, hogy az exem még most is szeret, én meg anno ez a barom miatt elhagytam.Az a baj, hogy sokszor a szív erősebb mint az ész.Pedig azt hittem, egy értelmes nő vagyok.Tévedtem.

2018. dec. 5. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!