Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Jogos a kiakadása?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom amikor adni szeretne dolgokat, azt én nem igazán szoktam elfogadni. Nem miután megvette, hanem amikor felajánlja, hogy kifizeti/megveszi én szinte kivétel nélkül visszautasítom. Most nem feltétlen kell nagy értékben gondolkodni, legyen az egy ajándék, ruha, könyv, fodrász, piercing, bérlet. Valahogy nekem nehezemre esne elfogadni bármit is, pedig egyébként nem mondanám a saját anyagi helyzetem olyan fényesnek, de inkább várok és megveszem magamnak máskor, - legyen az 1-2 hónap múlva akár - , minthogy elfogadjam, viszont ő azt mondta ez így nem fog működni, mert egy kapcsolatban ezeket el kéne fogadni stb.

Én eddig azt hittem pont az a jó, ha a lány nem fogad el igazán anyagi javakat, mert szerintem teljesen kihasználásnak tűnik, ha ezeket ő fizeti, vagy akár bármit kapok tőle.

Nektek erről mi a véleményetek?

21L



2018. szept. 29. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Te a magad módján megszoktad őt lepni? vagy mindig csak ő akar adni, főleg szex után?
2018. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én is megszoktam lepni, meg ha jobban fogok állni többször is megszeretném.

Nem, nem köthető az adás ideje a szexhez.

2018. szept. 29. 18:39
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Férfiak mondják h el kell fogadni,igen, azért h lekötelezzen tartozz neki, zsarolhasson az én vettem a ruhát,fizettem a fodrászt te meg fizess azzal. Akkor inkább fizetem magamnak..
2018. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez jutott nekem is eszembe és mondtam is neki, hogy valószínűleg az lenne belőle, hogy valamikor szemrehányást tenne, hogy ő mennyi mindent megad stb.
2018. szept. 29. 18:45
 5/19 A kérdező kommentje:
Mármint nekem nem egészen úgy jutott ez eszembe, hogy tőlem elvárja, hogy fizessek azzal, hanem csak hogy ilyen lelki terrorként emlegethesse, hogy ő többet ad vagy akármi.
2018. szept. 29. 18:46
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, de ha a te helyedben lennék, tuti nem fogadnék el semmit, amíg nem éltek együtt. Kínosan ügyelnék erre...
2018. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Miért addig, amíg nem élünk együtt?

Egyébként kb fél éve együtt lakunk már, de valahogy nem megy az, hogy elfogadjak bármit.

2018. szept. 29. 18:49
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
7 Együtt lakni, és együtt élni-az nem ugyanaz.
2018. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
hogy ilyen lelki terrorként emlegethesse.. Ha ilyen a kapcsolat hát egy szál virágot se fogadnék el,hanem tűznék onnan..
2018. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Oh, nem terrorizált még lelkileg, meg nem árt nekem, csak azt szoktam meg (nem tőle), hogy ha adnak, akkor azt előbb utóbb felhozzák majd nem kedves formában.

Az együttélést nem teljesen értem akkor, bocsi. Kapcsolatban vagyunk, és együtt lakunk, szerintem ez már együttélésnek számít.

2018. szept. 29. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!