Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiuba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiuba már 5 hónapja pedig csak msnen beszelek vele nap mint nap. és azt mondja ő is szeret! De az a baj hogy ő 150 km-re lakik tőlem. Sztetek ez égő helyzet vagy baromsag?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok. Mi a férjemmel 17 és 21 évesek voltunk, mikor 300 Km választott el minket 5 évig(Persze találkoztunk hétvégente) Már 11 éve vagyunk együtt. :)
2008. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én 18 vagyok ő meg 20:) de naon szeretem mi még eddig sajna nem taliztunk de szeretnem már énis meg ő is:)

de létezik ilyen hogy vkit megszeret az ember neten keresztül??

2008. nov. 9. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de talán még egy kicsit korai azt kijelenteni, hogy szereted. De biztosan volt már ilyen. És nem égő, nem is baromság. Viszont egy(több) találkozás segítene ezt kideríteni
2008. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát miért ne létezne? Azért szerintem fontos lenne, hogy minél előbb találkozzatok. Az majd mindent eldönt. Végülis nektek már van egy "alapotok", mire találkoztok. :)

Szerintem elég érettek vagytok már, és gondolom az utazást is megtudjátok oldani. Szorítok nektek!

2008. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is neten szeretem bele a barátomba és csúnya vége lett mert 1héte csak 1x tudtunk talizni
2008. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Srapnel ***** válasza:
Szerintem nem a srácba vagy te szerelmes, hanem abba, hogy foglalkoznak veled és annak az izgalmába, hogy valaki szépeket írogat neked. Találkozzatok mielőbb, hogy kiderüljön, személyesen is megvan-e a szimpátia, noha a legjobb az lenne, ha hagynád az egészet, hacsak nincs sok szabadidőd utazgatni.
2008. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom őt elhagyni és ahoz képest hogy még nem taliztunk télleg szeretem és nem csak azért mert szépeket irosgat nekem mert azt nem tagadom télleg aranyos meg minden, de nekem a belsője tetszett meg leghamarabb aztan szép lassan ugy éreztem hogy fontos lett nekem nem birtam ki hogy ne beszéljek vele, telon is szoktunk beszélgetni és már azon vagyunk hogy minél előbb talizzunk:)

Remélem összejön minden:)

Köszönöm a komikat:)

2008. nov. 10. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!