Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tàvkapcsolat problémákkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tàvkapcsolat problémákkal? Folytassam? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A probléma a kövektkező. Fiatalok vagyunk, több mint féléve vagyunk együtt, nagyobb megtakarítások nélkül, mindketten szüleinknél élünk. Mivel a hétköznapokon dolgozunk, hétvégén olykor iskolába járunk és viszonylag messze is lakunk egymástól így mostanában nem igazán tudunk találkozni.

Plusz az együtt töltött időre rányomja a bélyegét a párom különböző nőgyógyászati problémája is, ami olykor jobb olykor kevésbé. Mindegy én így elfogadtam, mivel tisztában voltam ezekkel már az elején de azzal viszont nem, hogy otthon nehezen viselik el, hogy még nem költözik el. Sajnos korábbi párkapcsolati rossz tapasztalatokra alapozva nem akarja elsietni az összeköltözést, viszont így folyton látom az otthoni viszályait, szenvedéseit ami nagyon rányomja a mindennapjaimra a bélyegét, hogy azt érzem tehetetlen vagyok.

Nekem rossz látni folyton szenvedni és közben mond olyanokat, amit tökre nem arra utal, hogy velem komolyan tervezne. Nem érzem azt, hogy komolyan venne. Említette, hogy nem érzi olyan erősnek a kapcsolatunkat, hogy már összeköltözne velem. Mit tennétek ilyen helyzetben?



2019. febr. 20. 21:54
 1/4 A kérdező kommentje:

28 F, 27 L

Hozzáteszem sajnos, hogy nem rendelkezik normális családi háttérrel. Tulajdonképpen az anyja egy idióta.

2019. febr. 20. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:

És mondjuk nálatok nincs hely, hogy egy időre össze költözzetek oda aztán ha van elég anyagi fedezet külön? Munkahelyet és iskolát lehet váltani ha valaki akar.

Amúgy csak azért mert valakinek rossz a családi helyzete én nem szakítanék, ha amúgy rendben van a kapcsolat.

Viszont nőként én megértem a barátnődet is, mert fél éves kapcsolat még valóban nem olyan hosszú idő, hogy mindenképpen összeköltözésen járjon az ember agya.Bár tudom van aki 3-4 hónap után összeköltözik.Speciel én nem.

2019. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na várjatok! Itt valami nem stimmel! Azt írod, hogy 27 és 28 évesek vagytok, folyamatosan dolgoztok, ennek ellenére megtakarításotok nincs. Tanulni is most tanultok. Kérdés, mit csináltatok eddig, vagy hogy lehet az, ha másod-/harmaddiplomat cdináltok 30-hoz közel, hogy nem keresitek degeszre magatokat?!

A távolságot sem értem. Milyen messze vagytok egymástól, amit ennyi idősen nem tudtok vagy utazással, vagy költözéssel áthidalni?!

2019. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sok kiadás volt mindkettőnk életében, ezért nem rendelkezünk akkora kiadásokkal. Hozzám azért nem tud költözni, mert a munkarendje és a munkahelye távolsága miatt óriási plusz költséggel járna, ha az ingázás mellett döntene (oda-vissza napi 100 km) és a munkahelye nem állná a bejárási költséget, vagy nem olyan mértékben, hogy megérné (kis családi vállalkozás)...váltani nem tud, mert aláírt egy tanulmányi szerződést, a tanulmányainak díját pedig a munkahelye állja, persze ha váltani akarna vissza kéne fizetni a tanulmányi költségeket...
2019. febr. 21. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!