Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok , amikor rájössztök arra, hogy a pasi aki addig súgott búgott nektek es tényleg komoly szandekai voltak de egy szep napon elvesztette az érdeklödést irántatok, valami elvette a kedvét a dologtól .

Elöfordult e valaha , hogy vegul a pasiba vegul megis ” visszatért ”’a szerelem vagy legalabbis az erdeklödes? Miutan tapasztaltatok egy lehülést , eltávolodást nála ?



2019. febr. 26. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a pasinak komoly érdeklõdései voltak. A te érdeklõdésedrõl mit lehet elmondani? Lehet hogy épp a te érdektelenséged okozta az eltávolodást és még meg vagy lepõdve ezen.
2019. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
100%
Ha túl sokàig hagytad viszonzàs nèlkül ezt az èrdeklődèst, akkor lehet hogy elfogadta,hogy nem szalad olyan szekèr után ami làthatòan nem veszi fel.
2019. febr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen,előfordult.Nem tapasztaltam a lehülést mert pont előtte már párszor kölcsönösen megegeztünk,hogy milyen nagyon tetszünk egymásnak stb.Mondjuk mi nem találkoztunk.Aztân eltűnt egy jó időre,és vissza.De akkor gondolom valaki nem őszinte,de én magamról tudom hogy az voltam.
2019. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én ilyet tettem nemrég... megtetszett valaki, nagyon, de éreztem, hogy ennek nem lenne jó vége, így visszább kapcsoltam. Azóta is folyamatosan tetszik az illető, kedvelem, de tudom, hogy esélytelen vagyok vele szemben, így elengedem...
2019. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te viszonoztad az érdeklődését? Ha nem, akkor ne csodálkozz, hogy feladta a dolgot. Mik a részletek?
2019. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Most ezt pasiktól vagy nőktől kérdezed? Az udvarló egyszer megunja a felesleges udvarlást. Voltam már ilyen helyzetben. Később a nő már nyitott lett volna a dologra, de addigra mar nem erdekelt. Kutyába se vettem.
2019. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem, ha egy férfinak tetszik valaki a személyiségével együtt, akkor mindig is legalább kedvelni fogja.

Érdeklődés elvesztésének komoly oka kell, hogy legyen.

2019. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!