Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan gondoljátok? Belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan gondoljátok? Belefér ez egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal már majdnem három éve vagyunk együtt, és a napokban derült ki, hogy januártól/decembertől két nővel is írt, de nem hétköznapi dolgokról (ezzel semmi bajom nem lenne). Az egyiknek azt írta, hogy 1x már megcsalt, de megbeszéltük (ilyenre nem emlékszem, nem is volt ilyen, hogy mondott volna ilyet), a másiknak pedig olyanokat írt, hogy nincs barátnője, ezt a kapcsolatot már nem lehet ennél jobban elrontani, megkérdezte a lánytól lenne e a barátnője, találkozna e vele.

Nekem ezt a lány elküldte, és amikor megkérdeztem a barátomat tagadta és dühös volt... Aztán pénteken szakítottam vele, mert nagyon rosszul esik, hogy ő ilyeneket beszélt mással, holott én nem tennék ilyet a háta mögött. És nálam ez nem fér bele egy kapcsolatba!

Viszont már többször mondta azóta, hogy nem csalt meg és nem is csalna meg, nem találkozott volna azzal a lánnyal, és hogy bocsássak meg.... Szerintetek mit tegyek? Mert egyik részem vele maradna, de a józanabbik viszont nem. Félek, hogy újra megtenné, és megint hülyének lennék nézve. És már nem is bíznék annyira benne...

Meg tudnám tenni, hogy végleg elhagyom, de nem akarom...

Én 20L vagyok, ő 23.



2019. febr. 26. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem férne bele, ezek után már soha nem tudnék benne megbízni, ezért én is szakítottam volna. Bizalom nélkül lószart se ér egy kapcsolat, vagy úgy akarsz élni, hogy folyamatosan rettegsz attól, mit csinál éppen? Ennyit egy szerelem se ér. Undorító szar alak, aki ilyet tesz a párja háta mögött, nincs rá mentség, nincs rá elfogadható kifogás.
2019. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Feltetted ezt a kerdest azok utan amit tett..tuti visszamesz hozza. Ugy kell neked.


L

2019. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"mondta azóta, hogy nem csalt meg és nem is csalna meg, nem találkozott volna azzal a lánnyal"


Aha....a Mikulás meg létezik.......:) :)


2-ről tudsz szerintem volt az több is.


/F/

2019. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te valami mazochista ostoba vagy hogy meg mindig eselyt adsz neki, hogy egyaltalan szoba tudjon allni veled? Legyen mar meltosagod az isten aldjon meg! Tiszteld mar magad egy cseppet legalabb. A csavo nyilvanvalo hogy szanaszet csalt, nozott a hatad mogott, es nem tisztel teged egyaltalan, sot... ott a bizonyitek es annyira ostobanak nez hogy meg kepes rajta felhaborodni. Ennyire ostobanak tartod magad?
2019. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem tűrném el és soha nem tudnék már benne megbízni.Én szakítanék, az, hogy más lányok előtt letagad az számomra elfogadhatatlan.
2019. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok annyit kihagytam, hogy azért sem bíznék benne, mert ha más lányokat képes így hülyíteni, nem tudnék szabadulni a gondolattól, hogy vajon velem mindenben őszinte volt-e. Engem nem vett-e úgy palira mint azokat a lányokat.
2019. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-es, te is nagyon buta vagy, ha így beszélsz mással!


Köszönöm az eddig érkezett normális válaszokat!

Ha nem volt egyértelmű, akkor bocs, de nem adtam neki új esélyt, nem vagyok vele együtt! Igen, gondolkodom rajta, de én is azon a véleményen vagyok, hogy ha már nem tudnék benne bízni, akkor felesleges...! Csak őrlődöm!

És érdekelt, hogy nektek ez mennyire férne bele...

2019. febr. 26. 16:05
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha ostoban viselkedsz, arra nem tudom azt irni, okos, megfontolt, ertelmes stb. De valoban nagyon csunya dolog arra kerni teged hogy kicsit tiszteld mar magadat ;).
2019. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Igy probalt meg csajokat felszedni alkalmira. Ugy atvert volna a hatad mogott, mint annak a rendje. Lapatra az ilyennel. Es koszond meg annak a lanynak, aki szolt, hogy megszabadulhattal tole.


42F

2019. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakitani kell! 20 eves vagy. Ezek troger dolgok, amiket csinal. Dobd ki! Irtad is hogy a bizalom megrendult.
2019. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!