Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan gondoljátok? Belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan gondoljátok? Belefér ez egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal már majdnem három éve vagyunk együtt, és a napokban derült ki, hogy januártól/decembertől két nővel is írt, de nem hétköznapi dolgokról (ezzel semmi bajom nem lenne). Az egyiknek azt írta, hogy 1x már megcsalt, de megbeszéltük (ilyenre nem emlékszem, nem is volt ilyen, hogy mondott volna ilyet), a másiknak pedig olyanokat írt, hogy nincs barátnője, ezt a kapcsolatot már nem lehet ennél jobban elrontani, megkérdezte a lánytól lenne e a barátnője, találkozna e vele.

Nekem ezt a lány elküldte, és amikor megkérdeztem a barátomat tagadta és dühös volt... Aztán pénteken szakítottam vele, mert nagyon rosszul esik, hogy ő ilyeneket beszélt mással, holott én nem tennék ilyet a háta mögött. És nálam ez nem fér bele egy kapcsolatba!

Viszont már többször mondta azóta, hogy nem csalt meg és nem is csalna meg, nem találkozott volna azzal a lánnyal, és hogy bocsássak meg.... Szerintetek mit tegyek? Mert egyik részem vele maradna, de a józanabbik viszont nem. Félek, hogy újra megtenné, és megint hülyének lennék nézve. És már nem is bíznék annyira benne...

Meg tudnám tenni, hogy végleg elhagyom, de nem akarom...

Én 20L vagyok, ő 23.



2019. febr. 26. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez egy proli gyökér p...öcs. Szakítsál, jobbat is találsz.
2019. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!