Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy kéne megoldan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne megoldanunk?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt élünk és mindkettőnknek rengeteg a dolga. Én dolgozom, egyetemre járok, éppen tanulok vezetni, 2 naponta főzök...Szinte semmi időm, naponta kb max. 2 óra, néha olyan fáradt vagyok, hogy még zuhanyozni sem jutok el. Neki is rengeteg a tennivalója, dolgozik, egyetemre jár, emellett nyelvet tanul és zenél is.

Probléma a következő: egyszerűen folytonos nálunk a káosz, rendetlenség és a felfordulás. A reggelek folyton kaotikusak, kezd elegem lenni ebből a folytonos felfordulásból, de hogy lehetne kivitelezni, ha egyikünk sem győzi? Ha van havonta 1 szabad napom, akkor az egész lakást kitakarítom fullosan, de pihenésre nincs egy másodpercem sem :( Valaki tudna tanácsolni valamit? Esetleg van valaki hasonló helyzetben? Hogy oldjátok meg?



2019. febr. 27. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kaja rendelés, havi egyszer jöjjön takarítónő, aztan majd ha lemegy ez a idoszak, akkor vissza tudtok rendeződni.
2019. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

takarító heti 4 óra vagy 2x2.

ameddig ennyire kaotikus a helyzet.

2019. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen érthető. Ne aggódj, sokaknál sincs ez másképp. Megoldást még én sem találtam, ha megnyugtat, mi a barátnőmmel szoktunk állapotképeket küldeni egymásnak. Minket senki sem tud überelni. :)

40/n

2019. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan oda kéne vissza rakni a cuccokat ahol a helyük van és akkor nem lenne kupi.
2019. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én félig elmosogatok reggel,így kevesebb marad,ha hazaértem.Vagy csak beakolsz a mosogatógépbe,mert lehet csak én használom már a kezem.Persze akkor egy gombot megnyomni már nem tart semmibe.Kimosott,száradt ruhákat összehajtogatom,majd ha hazeaértem elpakolom.A szennyest,amit mosni akarok bepakolom a gêpbe,este elindítom.Minden napra juthat valami 10 perc.De amit előttem írt,abban azért van valami.Ha oda rakd vissza ahol volt,vagy a levetett ruhát nem a földön levetve hagyjátok stb akkor rend marad.És mivel ketten vagytok ezért még egyszerűbb elvileg.
2019. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk is hasonló a helyzet.Abban egyeztünk meg,hogy havi 1-2 alkalommal alkalmazunk takarítónőt,mivel kicsi a lakás.A rendet fenntartjuk,de alapos takarítás már neccesebb
2019. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6-os voltam.#5-nek írom,hogy az rendben van,de hol marad az alapos takarítás? Ablakok,fürdő,portörlés stb? Szerintem erre jobb alkalmazni takarítónőt.Nem azèrt fizetnék valakinek,hogy bepakolja a piszkos tànyérokat a mosogatóba,tudtommal azt takarítócégek esetén nem is írjàk elő
2019. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

Minek a takarító? Ugye viccnek szánjátok? Minden dolgozó és gyereket nevelő nő eltudja látni a házimunkát. Van olyan fiatal nő ismerősöm hogy ovis és iskolás gyerekekkel kell mindennap elbánnia plusz minden nap főz! Takarítás, gyerekekkel tanulás, bevásárlás stb. Mindezt úgy hogy 5-ig dolgozik, mégis panaszkodás nélkül megoldja és szóvá se teszi hogy fáradt. Ezt nagyanyáink is így oldották meg. Nekem mamám anno 2 helyen is dolgozott. Mégis el tudta látni a családját, unokákat.


A kérdező nem bírja a gyűrődést. De mi lesz vele ha gyereke lesz és amellett háztartás, munka, főzés, takarítás? Akkor is takarítót fogadjon és szakácsot?

2019. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Ezeket a hétköznapi nulla időm van,mert egyetemre,munkába járokra írtam.Mindent ecsetelnem kéne részletesen?Pár példát írtam.Ketten vannak!Portörlés is belefér egy reggeli 10 percbe,hacsak nem kastélyba lakbak.Fürdőszoba egy este hazaérek munka.Felmosás,porszívózás,takarìtás hétvégére.Persze ez ùgy megy, hogyha mindenhez van kedve csak ahhoz nem hogy maga körül rendet tartson,akkor érthető a kupi.Én nem pucolom meg az ablakokat hetente,ùgyhogy ezt bele se vettem,bocsi.
2019. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as, ha megteheti, akkor miert ne fogadna? En sosem ertettem ezt a felfogast itt Magyarorszagon, hogy mindenki beledögölve a feladatokba probal ellatni mindent, es aki nem akar igy tenni es lehehtosege is van ra, hogy ne igy eljen, az meg az antikrisztus, mer' hat en is ket munka 3 gyerek mellett fozok mindennap es takaritok. Oke, szuper. En pl. soha nem akartam igy elni, es soha nem fogok veszodni semmivel, ha van mas akit meg tudok ezzel bizni es meg is tehetem. Nem kell mindenkinek beledöglenie a munkaba, es nem lesz ettol senki jobb vagy rosszabb, hogy hanyszor surolja a furdot napi 8-9 ora munka utan.
2019. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!