Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy kéne megoldan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne megoldanunk?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt élünk és mindkettőnknek rengeteg a dolga. Én dolgozom, egyetemre járok, éppen tanulok vezetni, 2 naponta főzök...Szinte semmi időm, naponta kb max. 2 óra, néha olyan fáradt vagyok, hogy még zuhanyozni sem jutok el. Neki is rengeteg a tennivalója, dolgozik, egyetemre jár, emellett nyelvet tanul és zenél is.

Probléma a következő: egyszerűen folytonos nálunk a káosz, rendetlenség és a felfordulás. A reggelek folyton kaotikusak, kezd elegem lenni ebből a folytonos felfordulásból, de hogy lehetne kivitelezni, ha egyikünk sem győzi? Ha van havonta 1 szabad napom, akkor az egész lakást kitakarítom fullosan, de pihenésre nincs egy másodpercem sem :( Valaki tudna tanácsolni valamit? Esetleg van valaki hasonló helyzetben? Hogy oldjátok meg?



2019. febr. 27. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kell így élned,de azért mert más képes megcsinálni,azért még nem kell "hulyének" nézni,és a hogyan részt megkérdőjelezni.
2019. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk az érdekes hogy 2-en vagytok és ekkora kupleráj van.Mi lenne veletek gyerekekkel több műszakos munkarenddel oviba mászkálással ahol az alapvető dolgokat ha elláttad foglalkozni kell a gyerekkel játszani beszélgetni) majd a pároddal is.Valamit nem jól csináltok.
2019. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

#12, én is ugyanazt írtam hogy ovi, iskola, munka, főzés stb, de lepontoztak. Egy átlagos nő mindennapi hajszában van és mégis eltudja látni a családot és háztartást. Mindenki fáradt és nem kellemes munka után főzni, takarítani meg hasonlók, de muszáj.

Másrészt meg kinek van pénze takarítónőre? Meg a mai világban az ember a saját testvérében sem bízhat, nemhogy beenged idegent a lakásba takarítás gyanánt.

Egy takarítónő nem fog havi 50 ezer alatt nektek vécét meg fürdőt, konyhát súrolni.

2019. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Leírom akkor a napirendem, hogy átláthatóbb legyen: 7.30tól 18.00ig munkában vagyok minden hétköznap péntek kivételével. Kedden és csütörtökön ezután vezetni járok, pénteken és szombaton suliban vagyok reggel 7töl este fél 8ig. Minden vasárnap iskolázást tartok a fönökömmel. Ebben még nincs benne az utazás naponta. Este ahogy írtam, 2 naponta fözök, többi napom tanulok, kb éjjel 1kor járok aludni és 5kor kelek. Lehet tényleg nem bírom a gyürödést, de nem tudom hol tudnék idöt spórolni :(
2019. febr. 27. 19:00
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
7:30-tól 18:00-ig dolgozol.Itt a baj.Nem tudom milyen munkahely ez ilyen munkaidővel meg miért kell napi 10,5 órát melóznod.Válts és keress valamit 6-tol 2-ig vagy 8-tól 4-ig.
2019. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, de összeköltözésünk után nekünk szó szerint bele kellett tanulnunk a takarításba. Eleinte szívtuk a fogunkat, sok idő elment rá de azóta belejöttünk és meg se kottyan!


Eleve úgy gondolom, hogy két felnőtt nem tud akkora koszt csinálni. Mindent a helyére kell tenni rögtön, az már egy jó alap. Egyébként nem tudom mekkora lakásban éltek, de én napi 30 percet szánok a 70-80 nm-es házunkra és rend illetve átlagos tisztaság van. Párod segít?



Itt még talán találsz jó tippeket: [link]

2019. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Prioritás!!! Sajátos, párodé, aztán fésüljétek össze! Főzés helyett rendelés, melóba kajálás, együtt főzés minőségi időnek...

Ha keveset vagytok otthon alig kéne kupinak lenni ...

2019. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet, dolgozom,tanulok és most kezdtem a jogsit.

A barátom is sokat dolgozik. Én úgy oldom meg,hogy reggel egy órával előbb kelek,hogy ki tudjak takarítani vagy csak össze pakolni. Régebben minden nap főztem, de mostmár van amikor nincs rá energiám meg gyakran este kilencig dolgozom,úgyhogy marad a rendelés.

2019. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Takarítónő alap egy háztartásban. Nem kell tönkremenni a sok munkába. 20 éve van tartarítónőnk. Akár, mindketten dolgoztunk, amikor otthon voltam a gyerekekkel.
2019. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha én nő lennék be nem engednék egy másik nőt a konyhámba hogy pakolásszon egyebek.Így is idegesít mikor apósom áll a kertemközepén és gondolkozik...Majd elkezd okoskodni hogy mit hogy kéne.
2019. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!