Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen már inkább olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen már inkább olyannal kéne együtt lennem, akivel tervezhetem a jövőmet, vagy beleférnek még a futókalandok, meg az olyan kapcsolatok, amik végesek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és szeretnék majd gyereket (27 éves korom után).
2018. jan. 19. 20:04
1 2
 1/15 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Csinálj azt, amit akarsz!
2018. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Legyél kuva nyugodtan. Kuvából lesz a legjobb feleség. Feltéve ha nem megy el idő előtt nemi betegségben.
2018. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak 27 után akarsz, akkor ráérsz még. Azt tedd, amire vágysz. A kalandokra egy idő után úgyis ráunsz majd.
2018. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ezt csak neked kell tudnod.
2018. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem illik megkomolyodni. Eleve minek kalandozni? Sosem értettem.
2018. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sose fértek be a futókalandok, valakinek vénember koráig beleférnek... Én nem dönthetek helyetted.
2018. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem még ha szingli vagy se probléma, nem kell rágörcsölni és így előre eltervezni az életed.


Én 24 vagyok és nem érzem úgy, hogy jelenleg beleférne egy rendes kapcsolat az életembe.


Mellesleg nem tudom honnan látod, hogy egy kapcsolat véges lesz-e, nálam valaki vagy kapcsolat esélyes, vagy nem.


Ui. hím nemű vagyok (mielőtt még privátozni kezdene mindenki)

2018. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Elképesztő módon lerí ezekről a kérdésekről, hogy a kérdező még évekig ki akarja élni magát, el akar járni a legelitebb bulikba, dugni akar a legjobb faszikkal, viszont ezzel párhuzamosan érdekli a vele egyet nem értő közönségének véleménye is, akiknek majd beszólhat, hogy hát ez mégiscsak az ő élete és hát senkinek semmi köze hozzá. Az ehhez hasonló kérdéseknek 90%-a általában ez lesz az epilógusa.
2018. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

A te életed, a te döntésed, a te felelősséged.


De 23 évesen ideje lenne már felnőni agyban, kislány. És nem vagy még nő, majd akkor leszel, ha agyban is megértél.


Minek akarod magad végig d..gatni a fél várossal, mikor eggyel is ugyanazt megteheted bármikor?


Mi értelme is van a futókalandoknak?

2018. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, valamelyik kalandból akkorra, csak becsúszik egy gyerek és már is van családod. Még szerencse, hogy vannak ilyen ágyra járó pillangók.
2018. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!