Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg csal a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg csal a párom? Kétségbe vagyok esve! 5eve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Lassan egy hete nem volt szexuális kapcsolatunk és hát kicsit megváltozott felém kevesebb a szeretgetos időszak...Nem rég kaptam egy kamu Facebookrol egy üzenetet mi szerint megcsal a párom...Erdekesen írt a nő személy nem lehetett szinte kivenni hogy mikor hol ismerte meg a párom vagy hol szoktak találkozni ha igaz semmi kézen foghatót nem írt csak annyit hogy tudja hogy nyugtatót szedek illetve hogy nézem a párom facebookjat.Ezek igazak de semmi mást nem írt hogy valóban volt e köztük valami csak folyamatosan azt írta hogy ameg én itthon várom addig a párom vele van.Nevet persze nem árulta el.Haza jött a párom nem valotta be viszont annyiBan igaza van hogy hozzák viszik dolgozni a háztól házig.Napi szinten ki van fizetve egyedül sehova nem jár el.Elmondasa szerint fáradt és azért alszik be mindig(sokat dolgozik az tény fizikai munka) és ezért nincs szex.O azt mondta hogy ez teljes mértékben kamu...De akkor vajon az illető honnan tud ezt azt rolam..Azóta az ismeretlen letiltott engem is és páromat is.(paromerol rairtam hátha valamit kiszedek belőle ha azt hiszi hogy a párom ír neki).Tanácstalan vagyok.30 éves vagyok nem vagyok már gyerek de furcsallom ezt.Csaladunk van és egyszer csak jön egy ilyen üzenet... köszönöm ha írsz esetleg!
2019. febr. 27. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát igazából ha háztól házig viszik, és nem jár el egyedül, nem sok esélye van megcsalni téged.
2019. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előző héten a főnöke egyik kishazanal dolgozott egyedül(ez a főnöke melletti ház)talán ott ha megtette...bár a főnöke ismer de nem mindig van otthon ha a párom ott dolgozik...nem tudom de furcsa
2019. febr. 27. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj.

Nem jól csináltad .

Minek írtál a párod faceeről ha tudja hogy nézed.

Ilyenkor nem kellett volna szólni.

Mindegy .


1 hétig nincs szex , az még nem ok arra hogy megcsal. Ő sem robot.


Viszont tapasztaltam, nekem akárki akármit mond

Nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél.


A párod nem valoszinű hogy bevallja arra ne számits.


Nem mentetted el az irását a nőnek?

2019. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmutattam a páromnak.eloszor csak elmondtam neki hogy írt ez az illető röhögött hogy ilyen nincs ne talaljam ki..aztán mikor megmutattam azt hitte hogy én meg a baratnom szorakozunk vele.az tény hogy azon kívül hogy ennyit leírt hogy én gyógyszert szedek illetve hogy tudja hogy a facebookjat nézem más konkrétumot nem irt az illető semmilyen kérdésemre sem válaszolt ami komolyabban igazolta volna hogy a parommal volt
2019. febr. 27. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem valaki szorakozik veled, valaki aki ismer. Es ha így lenne ,tönkreteheted a kapcsidat a pasiddal a túlzott féltékenységed miatt. ( lehet hogy ez a vki pont erre számít.....)
2019. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Légy résen, bárki bármit is mond. Jól írta itt valaki, nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja.
2019. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak az nem mindegy, mi zörgeti a harasztot.

Nálam anno a manipulatív "barátnőm", aki belezúgott a férjembe.

Okosan hintette a pletykát (pl előadta másoknak, hogy én megcsalom a férjem, és őt használom alibinek, holott tényleg vele voltam moziban)

A legdurvább, hogy elhintette, hogy nem a férjemtől vagyok terhes (2.baba).

Akkor a férjem elköltözött, a csajszi meg első este rámászott, aztán hívogatta, nekem meg alvós közös szelfiket küldözgetett.

Persze kiderült a turpisság, de két évnyi szenvedés után ráment a házasságunk.

2019. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!