Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Mit csináljak? Nagyon kétségbe vagyok esve. A volt barátnőmmel idén májusba mentünk szét, csodás 1 évet töltöttünk el egymással. Most van egy barátnőm akivel 2 hónapja vagyunk együtt, de ő most kint van külföldön, ott dolgozik.

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel tartjuk a kapcsolatott neten. Azt tudom,h van neki barátja akivel boldog. Nagy nehezen rászántam magam és egy találkozóra hívtam(péntek volt ez), amire el is jött. Nagyon sokat beszélgettünk és még aznap este - késő este - felhívtam telon.Majd másnap tudtam,hogy a párjával megy el vidékre,sms-tünk és telon is beszéltünk.Amikor haza jött ez volt vasárnap akkor találkoztunk és nála aludtam.Megtörtént aminek meg kellett történnie.A barátnőm sejt valamit, a lány párja nem sejt semmit sem. Azóta is találkozunk szinte minden nap, és minden naposak az sms-ek, meg a késő esti telefon beszélgetések.

Segítsetek. Mit csináljak vagy csináljunk??


2010. szept. 2. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáljatok jobban vigyázni, nehogy már rájöjjön a barátnőd a végén.
2010. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Döntsd el kit szeretsz!

Ha a barátnőd, akkor ne találkozz az exeddel.

Ha az exszed szereted, akkor kérdezz rá, ő mit érez és mi lenne ha újra járnátok ? Mi lenne ha ő is és te is szakítanátok a baráttal-barátnővel és újra kezdenétek?

Ha benne van az exed sinen vagy, ha nem akkor bajban vagy !!

28/N

2010. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csald továbbra is a nődet. Férfi vagy ember, két nőt dugni jobb mint egyet :)
2010. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!