Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom felhoz valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom felhoz valakit a közös lakásunkba nem jogosan kérdezem ki volt?

Figyelt kérdés
Én ma elmentem reggel dolgozni, ő közölte hogy ma itthonról dolgozik, nem megy irodába. Mikor hazaértem, láttam, hogy valaki volt a lakásban, normálisan megkérdeztem ki volt, és miért nem tudott róla szólni, hogy szólhatott volna előre, hogy jönni fog valaki. Közölte hogy semmi közöm hozzá egy munkatársa volt, de nem mondja meg a nevét mert azt csinál amit akar. Teljesen kibuktam, én vagyok beállítva annak aki rátelepszik, holott szerintem jogos elvárás, hogy tudjam ki ül itt egész nap a közös lakásunkban vele. Szerintetek kinek van igaza?

#párkapcsolat #kozosotthon
2019. jan. 11. 19:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%

Közös lakás esetén szerintem tök igazad van és át kéne beszélni ki kit vásárol ki és áll tovább ilyen hozzáállással.

32/f

2019. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
10%
Lehet túl sokat kérdezel. Ha nehéz napja volt, lehet morcos. Nem kell ezen rúgózni. Hidd el amit mond. Majd elmondja ha akarja
2019. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%

Kikérdezni?Ki vagy Te nyomozó?

Amúgy megkérdezheted ifgen,de gyanítom a stílusod hagyott némi kívánnivalót maga után.De ha nem,akkor a válasza utal a kapcsolatotok milyenségére.Mi közöd hozzá ki járt a lakásba nem elfogadott válasz egy jól működő kapcsolatban.

2019. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Azért 50-50% tulajdoni hányaddal nem beszélünk úgy, mintha 100-0% lenne. Mit higyjen el? Hogy semmi köze nincsen hozzá, hogy a lakásba ami az övé is, kit visz fel a csávó? :D

32/f

2019. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Elgondolkodnék a kapcsolatomon,persze ha a nő visz fel vkit egy rokont akkor egyből agyon kell verni a mocskos r ancot,de férfiak bármit megtehetnek az aktuális Barátnővel feleséggel (üritő). Vajon miért nem magyar pasival élek,volt hozzájuk tapasztalatom.. :(
2019. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

Nos, hogy nem szólt előre, az nem gond. Miért tette volna? Lehet, elfelejtette, lehet, hogy napközben alakult úgy, hogy felugrik a kolléga.

A rákérdezés utáni durci, hisztis válasz, viszont már nagyon nincs rendben.


AMúgy tuti, hogy nem valami nőci van a dologban?

2019. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon nem mindegy ám, hogy erre hogy kérdezel rá. Nyilván minimális közöd van hozzá persze, de abszolút nem köteles ilyenekről beszámolni a párod. Ha valaki cseszegetne meg faggatna ilyenről én se mondanám el neki.
2019. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Azért rugózik ilyeneken, mert joga van hozzá. Abban a lakásban pont annyi jog illeti meg, mint azt az embert, akinek mossa a sz.. ros gatyáit, meg akire főz.


Amúgy a kedves párod nem válaszolt a kérdésre, hanem sunyított. Ez az a fajta, aki a munkahelyi kávézó sarkában qrvázik, amíg te dolgozol. Ezt elhiheted nekem.

2019. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem köteles beszámolni.. De akkor menjen hotelbe a szeretőjével..
2019. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerű a szitu?


"normálisan megkérdeztem ki volt"

Amennyiben ez igaz, akkor szakíts a pároddal, mert borzalmas ember lehet.


Amennyiben pedig ez hazugság, csak próbálod mentegetni magad még az ismeretlenek előtt is, akkor pedig azért szakíts a pároddal, mert te vagy borzalmas ember.


Ez a két lehetőség van. Pick one.

2019. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!