Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni, ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha ennyire különbözik az életvitelünk?

Figyelt kérdés

Fiatal huszon évesek vagyunk, még otthon lakunk a szüleinkkel. A barátom gyárban dolgozik, 3 műszakban, én irodában dolgozok, mellette esti képzésen, heti 4 nap iskolába járok. Hétközben nem is nagyon tudunk találkozni, de hétvégén, most hogy bejött a jobb idő, én szívesen mennék kirándulni, vagy legalább sétálgatni, de ő nem. Értem én, hogy elfárad hétközben (hétvégén csak ritkán van túlórája), de nekem muszáj mindig hozzá alkalmazkodnom? Ha pihenni akar akkor pihenjen, de akkor én otthon maradok, és elviszem a kutyáinkat sétálni meg ilyenek. Csak ugye akkor nem találkozunk még annyit se, pedig nekem is hiányzik, de én abba belebolondulok, hogy kint jó idő, otthon a kutyáink unatkoznak, mi meg bent ülünk a tv előtt...

Meg akkor mindig azzal jön, hogy "majd ha te is úgy elfáradsz mint én..." El tudom képzelni, hogy milyen, én is dolgoztam át két nyarat gyárban diákmunkám, nem azt mondom, hogy ugyanaz, de elhiszem neki, hogy fáradt.

Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?

Ha esetleg valaki ezt akarja írni, nem, nem fogok csak ez miatt szakítani vele.


2019. febr. 28. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé elfáradok, mégis sétáltatom a kutyát rendszeresen. Ez nem ettől függ.
2019. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Neki kellene ezeket elmondjad, nem korrekt , hogy idegen emberektől vársz segítséget egy ennyire magűnjellegű élethelyzetben ahol x-y ismeretlen ember nem dönthet helyetted. Ha tényleg veled akkar lenni akkor érdemes lenne másik gyárat nézni ahol mondjuk csak 2 műszak van , esetleg olyan betanult munkát ahol 1 műszak, persze azok többnyire keményebb fizikai jellegűek de legalább picit erősődik .
2019. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ez az oldal pont ezért van! Ennyi erővel az összes kérdést kiírónak ezt lehetne javasolni, hogy kérdezze meg személyesen apját - anyját - férjét - feleségét - szomszédját - főnökét - alkalmazottját - boltos nénit...............
2019. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Pasid rossz testi állapotban lehet, ha elfárad. Férjem is gyári melós, de akkor is elmegyünk hétvégén sétálni. Sportolnia kellene, akkor jobb fizikuma lenne. De gondolom erre lusta. Sajnos vagy feltalálod magad egyedül, vagy más közös elfoglaltságot kerestek.
2019. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedjen B12 vitamint ha ennyire fáradt.
2019. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elfogadtam, ha a csajom izgágább és mozgalmasabb, vagy otthonülősebb típus, neki is el kell fogadni a te életviteledet, és kb átlagolni szerintem.

Ezen a hétvégén punnyadunk, jövő hétvégén kirándulunk. Ma esti programozunk, holnap tv-t nézünk. Meg néha mehetsz egyedül is, vgay másokkal, ha úgy jön ki az én meglátásom szerint.

2019. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szakmunkás vagyok hètfőtöl-péntekig reggel 8-16-17 óráig, de mèg is heti 6 edzésem van mert gyerekkorom óta életem része a sport, barátnőmre még is van időm mert igazából nálam lakik szinte, ha nincs kedve is elviszem este futni,kondiba,vagy küzdősportra is mert ő is irodába dolgozik és sokszor ellustúl, hétvége mindig közös program,mozi,kirándulás stb, lehet,hogy otthon tv-filmekre nincs időm de nekem így tökéletes.
2019. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is gyárban dolgoztam sokáig, mégis simán mentem minden nap meló után mászkálni. Pedig korán keltem, 6 ra jártam.

Most, hogy irodában tespedek (ezzel nem nézem le az irodásokat, de na, 8 óra a székben óránként szünettel), 6kor végzek. Örülök ha megfürdök és összedobok két naponta valami kaját. Sokkal rosszabb, ha szellemileg fáradsz le.

Tegyük hozzá, hogy még elég fiatalok vagytok, ezért mondom.

2019. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 vagyok, bocsi.


A válaszánál tökre az érezhető, hogy lenéz, mert neked kényelmesebb, ezzel nem nagyon tudsz mit tenni. Járj el barátokkal, idővel majd ő is észbe kap, hogy nem maradna ki az életedből. Más lehetőség nincs.

2019. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!