Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a szakítás utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szakítás utáni időszak mennyiben különbözik a két nemnel? Melyik hogyan éli meg?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A no elsonek csak sir aztan jon ra milyen jol jart,a ferfi elsonek azt mondja milyen jo neki igy...stb. es csak aztan veszi eszre mit vesztett es sir.

Tapasztalat

2014. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, de túlságosan nem kell általánosítani, ez egyénfüggő, vannak "lányos fiúk" és "fiús lányok is" :D
2014. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"A nő elsőnek sír..." - na igen, talán az, amelyiket dobták, miközben ő még szerelmes volt, vagy megcsalták, vagy valami ilyesmi történt. Nálunk én voltam az 20 évesen, aki szakított a 26 éves pasijával, mert már nem szerette. Nem volt okom sírni. Leesett a vállamról egy teher - sajnos sokáig halogattam a szakítást -, megkönnyebbültem, felszabadultam. Remekül éreztem magam a szakítás után, és ez látszott is rajtam. Sokan dícsértek, hogy jól nézek ki, és látszik rajtam, hogy boldog vagyok, olyanok is, akik nem tudták, hogy épp szakításon vagyok túl. Ez a kisugárzás meg is hozta a gyümölcsét, néhány hónapon belül új párra leltem, holott nem állt szándékomban, élvezni szerettem volna a szingli életet egy kicsit tovább. De az új partnerem az első pillanatban levett a lábamról, és nem is volt kérdés, hogy vége a szingliségnek.
2014. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!