Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet érdektelen? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet érdektelen? Ha megbánt nem erdekli, csak az, lesz e szex.

Figyelt kérdés

A szexualis életünkkel pont nincs baj. Gyakori valtozatos etc


De nem értem, ha pl megbánt engem es latja hogy szomoru vagyok miert csak az erdekli mi lesz az ágyban?


Vagy. Atbeszéltük a költözest (egy rossz albibol mennénk jobba)de feladtuk mert sehogy nem tudunk (ő tud, csak nem akar)többet költségelni, igy ahogy beszéltük h maradunk, jövőkép zero, minden marad ugyanugy, ez ugye valahol egy kudarc, nornal esetben először sohajt az ember es aztan elengedi az álmait. Erre ő megint mit hoz fel? A szexet. Mintha neki aztan edes mindegy lenne minden.


Vagy. Egyik nap mondtam neki a haztartast is cainalni kéne, de latogatni menni x-et is, nem tudom hogy alakul az este, sok a dolog, erre veletlen sem azon agyal miben segithetne hogy szabad legyek, hanem leszogezi h akkor nem lesz szex? Miert nem azon agyal hogyan lehetne, hogyan segithetne, hogyan tehessm magam szabaddá?


Kezdek törődés, szeretethiányos lenni mellette, mintha egy emberi szot sem kapnék valahol.ha ezt elmondom neki akkor meg nekiàll mindenert hibaztatni es veszekedni velem cserébe, hogy ugy érezzem kár volt szolnom, nekem nem lehetnek ellenérzéseim.


Igazabol örülhetne hogy van párja, nem egy adonisz, smucig is, pont azert valasztottam mert utana nem repkednek a nők es hűseges tipus is. Mig a töbi srac meg gyuros, csajozos, aljas tipus.



A kerdes igazabol most az, hogy Most irtam neki hogy a rengeteg a dolog nrm tudom hogy sikerul, es erre azt irta, hogy akkor haggyuk? (Ahelyett hogy segitene, vagy biztatna, vagy motivalna, hogy úgy var pedig)

Mivel Most erre berágtam es ez már a sokadik ilyen ugy visszairnék valami ütőset! Hogyan kellene lereagalni hogy megmozduljon benne valami emberség??


2019. febr. 28. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Te ezt kicsit se érzed megalázónak, hogy puncinál többet nem jelentesz?
2019. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Izabella220 ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,kutyából nem lesz szalonna.Fuss míg tudsz.Hiába érzed azt h mást érdemelnél,a barátod képtelen lesz ezt megadni,egyszerűen azért mert ő ilyen.Kár várni,vagy magadban bízakodni hogy majd megváltoztatod,nem fog ló....szt se változni.Csak magadat idegesíted és nap mint nap csalódásokkal fogol szembenézni,mert nem illettek össze.
2019. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos jó képú meg jó nagy arca is van mellé.. Tipik eset a tied. Majd találsz szebb , nagyobb képű embert is nyugodj meg !
2019. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Nem az. Ovasd vegig
2019. márc. 1. 07:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Használd a srácot arra, amire való: ágybetétnek. Aztán amint meguntad, kidobod. A törődés iránti vágyadat próbáld meg csillapítani valami hobbival, aztán alakul.

Ennek a fuckboynak nem ciki, hogy a f..zán kívül nincs mása, amit beleadhat a kapcsolatba?

2019. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!