Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ennyire sértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire sértő, már inkább tapló lettem volna?

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Barátnővel már egy jó ideje eléggé nagy időközönként találkozom.

Ő nem szeretne utazni hozzám, én sokszor nem tehetem meg hogy hozzá utazzak, eleve mindketten pénz szűkében vagyunk 4500 per alkalom oda vissza utazgatásokhoz.

A lényeg hogy havi max egyszer látjuk egymást élőben.

Múlt hónapban pont a havi vérzése időpontjában tudtunk találkozni. Nem számított rá, 3 nappal korábban megjött neki.

Láttam rajta hogy a falat lekasparja elkeseredettségében, mert szégyellte magát, egy olyan dologért amit úgsze ő befolyásol...

Mondogattam neki hogy nem baj, nem harakszom rá, nem okoz gondot nekem hogy most épp olyan.

Sok minden előfordult már, volt hogy egy együtt fürdésnél jött meg véletlen neki.

Nem nagy ügy, teljesen természetes, és soha nem ájuldoztam a vértől.


Most eltelt egy hónap, természetesen a hülye sors úgy hozta hogy most tudok felmenni ismerősök meghivására Szegedről Bp-re.

Ezt mondtam barátnőnek is, ő nagyon örült ennek.

De nagyon tompítva, finomítva, óvatosan leírtam, hogy mivel pont egy hónappal vagyunk az előző vérzése után, ezért én inkább nem szeretnék így hozzájuk menni.

Sztorihoz hozzátartozik hogy apja utál már 3 éve, mert csak. Megkeseredett, nagy a generációs különbség, etc.

Szóval egyébként se szivesen megyek hozzájuk, ha meg szex sincs, akkor inkább nem erőltetem.

Mondtam hogy jöjjön el a közös baráti iszogatásra a haverokkal, aztán mindenki menjen haza.


Kiborult, mondta hogy ő akkor inkább marad otthon, iszik egyedül és menstruál a szobájában, és ne is találkozzunk inkább.


Kérdés: Ekkora taplóság lett volna ez a részemről?


Nyilván ha nem tudok róla, hogy épp megvan neki akkor, abban az időpontban, és már ott vagyok náluk, akkor nem lépek le a vérzése miatt.

De tudatosan nem fogok elmenni úgy hozzájuk, hogy apja már a puszta jelenlétem miatt morog, anja is rossz szemmel néz rám, És akkor még szex sincs.

Legalábbis nincs kedvem 2 hónapban kétszer csatateret csinálni az ágyban.


Mondtam neki hogy találkozzunk 1 héttel később, vállalok egy plusz munkanapot (egyetemen vagyok, kicsit kevés a munkalehetőség de megoldható) és lesz pénzem menni.


El se köszönt, otthagyta a messenger beszélgetést.


Ez így most mi? mit kezdjek ezzel?

Pitiáner ügy szerintem, 2 hét múlva már annyira nem fogunk erre emlékezni, és emiatt végképp nem szeretnék veszekedést.



2019. febr. 28. 00:46
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:

nem haragszom*

úgyse*

anyja*

Bocsi, fáradt vagyok

2019. febr. 28. 00:51
 2/49 anonim ***** válasza:
99%

Igen, bunkó vagy.

És ha nem szexelsz vele, hanem csak egyszerűen együtt alszol vele? Az nem téma? Úristen, egy menstruáló nő nem ér kevesebbet, mint egy épp nem menstruáló. Ráadásul ez a természet rendje, te pedig emiatt offoltad. Most a szex miatt vagy vele vagy mert neked pont ő kell?

2019. febr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
28%
Nyomatékosítani kéne, hogy nem vele van a baj, hanem az apjával.
2019. febr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

1-es:

Eddigi olvasatod szerint bunkó vagyok. Tulajdonképpen legalább választ kaptam indoklással, szóval eddig oké.


De leírom részletesebben: A menetrend az lenne hogy este barátokkal találkozás, aztán közösen haza út. Körülbelül este 10-re megérkezés, miután apjáék már alszanak. Beszélgetés, kádban borozgatás, aztán ágy.

Reggel viszont mint a katona, 6:30-kor kelés (szombatról beszélünk) és 7-kor már le is léphetek hogy apjáék ne kezdjenek cirkuszolni rajtam.


Szerintem így, hogy mint valami kutyát kizavarnak (amihez barátnőm kénytelenül asszisztál) elvárható, hogy legalább szexeljünk.


De látszik rajtad (a válaszodon), hogy direkt kihagyod azokat a részeket a kérdésemből, ahol leírom hogy NEM valami betegségként kezelem a menstruációt.

Szándékosan valami vadparaszt szexcentrikus soviniszta gyökérnek akarsz beállítani, vagy legalábbis ehhez közelítesz.


2-es: Igen, a kapcsolatunk problémáinak saccper 80%-a abból adódik hogy az apja kretén.

Erre nem lehet mit mondani, aki 65 évesen durcázik, meg csak morog magában és hisztizik azon is ha merek náluk aludni a 21 éves lányánál, azzal nem lehet mit kezdeni.

Barátnő nem szereti a helyzetet, de teljes mértékben ellenállás nélkül, kompromisszum nélkül befekszik a szülei akaratának.

2019. febr. 28. 01:21
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem megalázó lenne. "Legalább szexeljünk." Mert a társaságom nem éri meg a "szenvedést", csak ha pina is van. Tiszta romantikus.
2019. febr. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem mész előbb és találkozol kettesben a barátnőddel (nem az otthonában)? Sokkal jobban jöttél volna ki ha felajánlod hogy töltsetek máshol akkor együtt időt hogyha már nem akarsz nála lenni mert nincs szex és nem bír a családja...
2019. febr. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál, ha lenne valamilyen műtéted (ne legyen), ami miatt nem tudnál egy ideig szexelni, és a barátnőd azt mondaná, hogy akkor át sem megy, majd ha már meg tudod dugni, addig minek.

Persze ha nem szereted, ez nem zavar.

2019. febr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Pontosítsuk a hasonlatot: Legyen valami műtétem, nem tudok szexelni, és pluszban a barátnőm ki lenne téve másnap reggel hétkor, mert annyit se érdemel az apám szerint.


Na, így te mit mondanál?

2019. febr. 28. 01:44
 9/49 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanezt. Ha a szexért el tudom viselni az apját, a társaságáért is. Mert ezek szerint megfelelő kompenzációval elviselhető az apa.


Akármik a nemek, nekem ez nem szerelem. Ha szexért sem viselnéd el az apját, azt mondanám, ne hisztizzen, mert az apja bunkó. De így?

2019. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
35%

Csodálom, hogy ilyen kitartóak vagytok nekem is volt távkapcsolatom, de én bírtam a szüleit, meg többször találkoztunk.

Szerintem érthető, hogy nem akarsz találkozni az apjával, ezt kéne véglegesen letisztázni vele, kényes téma persze.

Ő miért nem menne hozzád?

2019. febr. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!