Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szextől félhetek? Lehet...

A szextől félhetek? Lehet számomra érdektelen?

Figyelt kérdés

Mert azt hiszem igen.


Nagyon nagy gond van az biztos.

30 éves létemre még nem volt barátnőm és a szexet is csak hát, hogy mondjam, futólag érintettem. Azt is csak párszor.

Férfi létemre.

Se jó se rossz nem volt,de különösebben nem élveztem.


Néha még undorítónak is találom. Máskor meg úgy képzelem, hogy kellemes lehet. De csak képzelem.

De általában nem foglalkoztat.


Igazság szerint még unni is tudnám ha nem sülök hamar el.

Monoton mozgás és kész.

A lehetőségét sem keresem, hogy nővel lehessek tehát megoldódni sem fog.

Persze tudom, hogy vagy nem kellenék,mert béna vagyok,de jó eséllyel barátnőt se tudnék szerezni,mert nem tudom, hogy kell egy kapcsolatot kialakítani.

Most úgy érzem terhes lenne valakivel minden nap találkozni.Alkalmatlan vagyok én erre.

Viszont tudom, hogy valahogy meg kellene oldani,mert később még több problémám lesz belőle.

Még jó, hogy nem kérdezgetik, hogy miért nincs barátnőm.

Mit hazudjak? Azért, mert nem érdekel a szex?

Senki nem fogja elhinni


Baj van!


Nem tudom mi lehet a megoldás. Mit kellene csinálnom?


Baj van !



2014. dec. 31. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

sokkal komolyabb bajok vannak veled mondjuk úgy.

miért félsz egy párkapcsolattól?

elárulom, hogy ahhoz nem kell semmi különös képesség, vagy tulajdonság

nem véletlenül van kapcsolatuk a 14-16 éveseknek is

ismerkedj nőkkel. és ne foglalkoztasson a szex, az úgy is odébb van.

normális értékrenddel rendelkező nő elfogadja ha nem bújsz vele ágyba az elején

ha szeretsz valakit, akkor kívánod minden porcikáját, hogy közelebb kerülhess hozzá

ilyenkor nem csak monoton mozgás..

lehet az a kulcs, hogy először legyél szerelmes.

úgy másabb a dolog.

2014. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy aszexuális vagy.

[link]

2014. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg úgy érzem, hogy iszonyat kellemetlen lenne a szex.

Tuti szégyellném is magam és ott égne a fejem a nő mellett.

Még akkor is ha jó lenne !

2014. dec. 31. 11:03
 4/15 A kérdező kommentje:

Legyek szerelmes? Én azt hittem a szerelem nem döntés kérdése hanem jön magától.

Én magamat sem szeretem.


Az lehet, hogy a 14-16 éveseknél megy magától és nem kell hozzá semmi.

Az én koromban más a helyzet. Tőlem már egész sok mindent elvárnak a nők. Azért azt mondjuk ki, hogy egy 25 éves nőnek másak az igényei, mint egy 16 évesnek.


Nyilván nem fogom a nők társaságát keresni hiszen azt sem tudom mit csinálnék a társaságukban. Beszélni nem nagyon szoktam,szórakoztató nem vagyok,táncolni természetesen nem tudok és elég nehéz megtanulni azt amit az ember nem élvez.

Piti senki vagyok ! A belsőt meg nem igen lehet megváltoztatni. Múltkor pont egy nő monda nekem, hogy szerinte az alaptermészetet nem lehet megváltoztatni.

De jó, hogy ilyennek születtem.

Hogy lesz így egy épp kézláb,egészséges életem ha a legalapvetőbb dolgot -a párkapcsolatot- sem tudom kiépíteni az életben?

2014. dec. 31. 11:11
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy aszexuális vagyok habár néhány mondatban magamra ismertem.

Mondjuk ez rosszabb, mint ha meleg lennék.


Szerintem más lehet mögötte.

2014. dec. 31. 11:19
 6/15 anonim ***** válasza:

a hozzáálássoddal van a baj. senki nem születik balfékként. ilyen a gondolkodásod, ki is mondod, hogy utálod magad, és mást se tudnál szeretni

ezen változtani kell.

ha nem megy másképp, olvass önbizalom fejlesztő könyveket, beszélgess ilyen emberekkel

neten könnyen találhatsz

de az ember nem véletlneül társas lény, az idő csak el fog menni melletted, te meg nem változol majd

cselekedj, tűzz ki célokat, és elég az önsajnáltatásból, mert az tényleg nem vonzó.

2014. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet kéne neked egy pszichológus! Nézd, lehet most azt mondod nem kell neked senki, de akkor ezt nem írtad volna ki, mint problémát. Minden ember társas lény, így lettünk teremtve. Bele lehet menekülni alkoholba, munkába, de amikor olyan szitu alakul ki, rádöbben az ember, hogy egyedül van és hiányozni fog, hogy valaki legyen melletted és ez nagyon rossz érzés. Bele lehet betegedni lelkileg. Nem hiába foglalkoztat téged is ez a téma, nem érzed jól magad egyedül ez természetes. De még nem vagy elkésve semmivel, hidd el. 30-as férfiak a legjobbak, agyilag már érettek és testileg is! (nőként mondom, bár nekem sem volt olyan hú de sok tapasztalatom elhiheted) Szóval szerintem keress fel egy pszichológust, beszéld ki magadból az érzéseid, hátha tud egy utat, vagy valamit mondani, mit kéne csinálnod! Mert nem biztos, hogy tök egyedül sikerülne megváltoznod, sőt szerintem esélytelen egyedül 30 év után. Kell aki irányítson, vagy valami ötletet kapj, hátha beindul benned valami.
2014. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nincs baj.

aszexuálisnak hívják és van pár ilyen ember.

hozzád hasonló lányokat is könnyű találnod, általában unalmas olvasós otthonülős lányok 20 felett szintén hasonló helyzetben. némelyik szokott netezni is.

2014. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tapasztalatból tudom, hogy a pszichológus semmit nem ér !

Végleg elvesztem.

30-as pasik jók? Nem én. Semmit! nem tudok felmutatni amiért kellhetnék egy nőnek.

2014. dec. 31. 16:15
 10/15 A kérdező kommentje:

Elkanyarodtunk a kérdéstől.

Maradjunk a testiségnél.

2014. dec. 31. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!