Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit jelent számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit jelent számotokra, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

Ha el tudja készíteni a kedvenc ételeid, már jó?


Számít, hogy süteményt sütni is tudjon?


A heti menü elméleti összeállításában azért szoktatok segíteni (tehát nagyjából legalább vázolod, mit szeretnél a héten enni), vagy ezt is a nőre bízzátok, találgasson csak, elvégre ő főz?


2019. febr. 28. 21:38
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szerintem az akarat számít.
2019. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

néha csinálja a kedvencemet, egyébként meg amihez kedve van. nem kell minden nap, sütemény se kell.

csak ne kelljen mindennap rendelni, mert azt unom. én is főzök néha

2019. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

"Ha el tudja készíteni a kedvenc ételeid, már jó?"


Igen, ennek örülnék.


"Számít, hogy süteményt sütni is tudjon?"


Nem.


"A heti menü elméleti összeállításában azért szoktatok segíteni (tehát nagyjából legalább vázolod, mit szeretnél a héten enni), vagy ezt is a nőre bízzátok, találgasson csak, elvégre ő főz?"


Nem, étteremben szoktam enni. Bár nekem párom sincsen.


Egyébként számomra az egész annyit jelent, hogy néha készítsen valami finomat amolyan meglepetésként, mert jóleső dolog tud lenni az ilyesmi. Semmi többet nem várok el, bár ezt se várom el, csak néha jól esne.

2019. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Ismerje fel a vizet és a tojást. Annyit azért tudjon, mit kell tenni a vízzel, ha főt tojást akar csinálni.

A párom kb itt tartott, mikor megismertem. Azért idővel megtanulta tőlem, mit és hogyan szeretek.

Nem várom el, hogy főzzön, de heti két alkalommal főz, az már nekem bőven elég.

Mostanában inkább süt, a saját örömére.

2019. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Nálam ez nem számít, megoldanám gyorskonyhával.
2019. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. azon a szinten voltam, , mint a 4-es csaja :)

Csak az a jó az en pasimban (is), hogy abszolúte nem válogatós meg nem ez a ősrégi mentalitású, hogy az asszonynak a konyhában a helye , elfőzöcskézik ő is sokszor .

2019. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha ehetőt tud csinálni az már jó kezdés nálam :D.
2019. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És a férfi elkészíti a nő kedvenc ételeit?
2019. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg tud sütni néhány szelet zsír nélküli karajt és hozzá egy kis krumplit is, akkor nekem már oké. De nyilván nem ezt jelenti a jól főz.
2019. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

sütemény nem lényeg, de néhány alapot tudjon.


Nálunk például külön program volt és program ma is, hogy tanítom sütni főzni a barátnőmet, és mindig újítunk is.

2019. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!