Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges leszoktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges leszoktatni egy férfit arról, hogy az exével beszéljen?

Figyelt kérdés

5 évig voltak együtt, kb 2 éve szakítottak, mi pedig már kicsit több mint félévre vagyunk együtt. Heti szinte beszélgetnek, de nem titkolja, jóban vannak. Engem ez nagyon zavar, többször felhoztam, de hiába indultam neki kedvesen, mindig vita lett a vége. Mostanság talán ritkulnak a beszélgetéseik. Nem is tudom hozzam e még fel a témát, vagy felesleges mert csak korlátozva fogja érezni magát és árt ha ezzel szekálom. Nem nagyon akarok ezzel együtt élni.

Kapcsolatunk elején rengeteget beszélt róla, többször hozzá hasonlított, még találkozni is akart vele kettesben a legelső héten mikor együtt voltunk, csak vitáztam miatta és nem ment el végül a kedvemért.



2019. márc. 1. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez eléggé nagy gáz. Addig beszélgetnek míg rájönnek hogy még mindig mennyire jól megértik egymást, majd jön egy kis nosztalgiaszex - esetleg sok nosztalgiaszex és a végén amikor rájön a pasi hogy mégsincs túl az exén, te legyél megértő hogy megpróbálják újra. Te leszel felszarvazva és megalázva, úgyhogy hozd fel a témát. Ha teljesen elzárkózik attól hogy nálad az ex-szel való rendszeres csevej nem fér bele a párkapcsolatba, akkor inkább szakíts.

Az is eléggé gáz hogy az elején hozzá hasonlítgatott!!

31/N

2019. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

8: Azt hiszem valamilyen szinten egyetértésben váltak el.


Felhozom neki az ultimátumot, aztán ha őt választja, szakítok vele.

2019. márc. 2. 10:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Ha van kedved, majd írd meg légyszi mi történt.
2019. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Megegyeztünk abban hogy csak ünnepekkor, jeles alkalmakkor köszöntik fel egymást vagy szólnak pár szót egymáshoz.


Ebbe belementem, mert egyrészt ha így tesz, tényleg nem hiszem hogy zavaró lesz a dolog, vagy nagyon fontos neki a személy.. másrészt ha én valakire csak karácsonykor írok rá, az hacsaknem rokon, általában teljesen ki is kopik szép lassan az életemből, de ezt nem mondtam neki.


Összességében qrva nagy hosszan tartó vitát generáltam egyébként, de ez lett a vége, szóval megérte.

2019. márc. 4. 09:17
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De, ha ehhez tényleg tartani fogja magát, akkor megérte és ezek szerint valóban szeret és tisztel, ha megteszi.:)
2019. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy jó kompromisszum, Ha nem tartja magát hozzá, akkor meg tudod, hányadán álltok.


30n

2019. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Utólag azt javaslom mindenkinek aki hasonlót él át, hogy szakítson.

Megbeszéltük az ultimátumot, természetesen az exének nem mondta el és nem bírta magát tartani hozzá ezért szakítottunk akkor.


Egy hónapra rá jött rá, hogy nem így kellett volna, rám írt, megígérte hogy abbahagyja.

Akkor szép lassan újra kezdtük tiszta lapokkal, és együtt vagyunk a mai napig, annyi különbséggel, hogy mostmar boldogan.


Viszont... Ha nem szakítok, a mai napig nem érzi át milyen volt ez nekem.

Nők, vagy akár férfiak..

Ha egy olyan dolgot csinál a párod ami téged lelkileg tönkretesz, és nem is érdekli, akkor nem is fogja érdekelni. Nincs mire várni.

Lehet gonosz, lehet csak szimplán ennyire nem érzi át a helyzetet, és azt hiszi túldramatizálod (mint az én esetemben).

Mindegy, akkor is ezt teszi. Szakíts. Ha számítasz neki idővel felfogja úgy is a dolgokat.

Ezzel nem tudsz együtt élni, te is tudod, akkor ne szenvedj hosszú ideig benne.

Lehet nem fogja fel, de hát úgy se lettél volna boldog egy olyan kapcsolatban akkor.

2020. okt. 23. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!