Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első együttlétnél ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttlétnél ha a pasi nem tudja kielégiteni a nőt, akkor a nő szemében a pasi onnantól kezdve vesztes?

Figyelt kérdés
25 év köruli felnőtekről beszélek most.Tegyük fel,hogy a férfi produkál egy viszonylag átlagos (20perces) menetet és ez idő alatt a Nőt nem tudja kielégiteni?A nő fejében ilyenkor milyen gondolatok lehetnek?

2019. márc. 2. 23:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%

Elásom magam mindjárt...


Ezt gondolnám. Ha van előjáték is, bár 20 perces menetidőhöz nem is kell, és úgy sem repültem el, ott nem a férfi a hibás.


Mondjuk nem vagyok 25 év körüli... lehet, h az én véleményem nem releváns, bocsi. :)

2019. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátommal ez történt, ő 28 éves volt. Az első együttlétkor annyira stresszelt, hogy nem nagyon ment neki a dolog, csalódottságot éreztem, mert akkor már hónapok óta szerelmesek voltunk egymásba. Az első nem túl jó szex miatt, nem akartam eldobni az egészet, és már a másodiknál jobb volt, és egyre jobb.


Kérdező, ha szeret, akkor folytatjátok, előbb-utóbb megnyugszol, megszokod a helyzetet, és jó lesz a szex is. A kezdeti izgalom miatt egyáltalán titulálható valaki vesztesnek. Ne aggódj!

2019. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az viszont nagyon nem mindegy, hogy megpróbálja-e. Ha van rendes előjáték, figyel rád, próbál kézzel/szájjal is kedvedre tenni a szex orgazmus nélkül is lehet hibátlan.

Nekem nagyon ritkán van partnerrel, ettől függetlenül az izgatást, figyelmet és magát az aktust is nagyon szeretem.


Ha a pasinak viszont annyiból állna a szex, hogy levetkőzünk, rámveti magát, negyed óráig döffköd majd lefordul rólam az nagyon nem tetszene. A szex nem csak ennyiből áll.

2019. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyelőtt történt velem.Régóta húztuk a dolgot,és már annyit beszéltünk róla,hogy mire odakerültünk elég furcsára sikeredett az egész.Valahogy én se,meg ő se így képzelte,benne volt egy nagy drukk.Aztán a 2. alkalomtól mondhatom azt,hogy vitte a prímet az összes férfi közül akivel dolgom volt életemben.
2019. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
26%

Hogy lehetne a szex orgazmus nélkül hibátlan?? ...


Amelyik csajszinak nem elég egy kis simi, nyali, utána 20 perc aktus, az magában keresse a hibát!


Jó, tudom, kapom a nulla százalékom... nem baj.

2019. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem vesztes, mert a nőn is múlik a dolog. Nem tud odakoncentrálni, fáradt, éhes, zavarban van, rástreszel. Volt olyan, hogy nem tudtam elélvezni,mert fejben nem voltam ott. Viszont akadt olyan, akivel rendszeresen nem jutottam el a csúcsra. Ezt azzal magyaráztam, hogy egyszerűen nem érzett rá, hogy hogyan jó nekem.
2019. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

5. mint írtam ha van simogatás és nyalás az rendben van.


Aki viszont csak b*szni tud és nulla szexuális kultúrája van az mehet a levesbe.

Értelmezd amit írtam. Nem egy kutya vagyok, hogy meghágnak és hagynak a francba. Én sem így kezelem a partnereim.

Na meg a szexnek nem csak az orgazmus a lényege, pont ezért tudom élvezni anélkül is, mármint a normális szexet, ami kölcsönös és nem csak agyatlan állatias dugás.

2019. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a 20 perc nem egy világbajnok idő,de azért kevésnek sem nevezhető.Szóval akkor ne magamba keressem a hibát?
2019. márc. 3. 00:28
 9/30 anonim ***** válasza:
14%

Értelmeztem kedves #7-es, remélem Te is az enyémet...


Orgazmus nélkül nem szex a szex. Ezt azok mondják, akiknek ezzel problémájuk van. Kicsit kevesebb kézi munka és agyban ottlevés csodákra képes kedves fiatal hölgyek.


Lehet sértődni, de ez így van. Jó éjt.

2019. márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

Ágika, csak vegyél vissza az arcodból, és ne vetítsd le a saját igazadat mindenkire, máris nem egy hülyepitsaként jössz le.


Viszont azzal egyetértek, hogy baromi rossz szexelni orgazmus nélkül. A pasik sem szeretnék a szexet, ha nem élveznének el.

2019. márc. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!