Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi 20-30 éves vesztes pasi?

Figyelt kérdés
A vesztes alatt azokat értem akiknek még 1 baràtnő se jött össze. Gyakran szűzek is vagy épphogy nem de az abban nyílvanúl meg hogy 1x elmentek egy fizetőshöz.
2018. máj. 27. 10:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
62%
És nő miért van?
2018. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 Lazy Lover ***** válasza:
58%
a "nők" nagy igényei miatt!
2018. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
62%
Mert a nők igényei egyre nagyobbak, ami a külsőt és az anyagiakat illeti. Átlag alatti külsővel, ha nem vagy nagyon gazdag, esélyed sincs. Ha szülőkkel laksz, szintén.
2018. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Nők nagy igényei?


Nekem pl az a legfontosabb hogy normális legyen. És ne legyen sokkal idősebb nállam. Az ápoltság és igényeség alap (ruha,fogak, ne legyen túlsúlya).

2018. máj. 27. 10:40
 5/51 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
73%
És miért van manapság annyi 20-30 éves, igények tömkelegét felsorakoztató, ellenben a testükön kívül semmit nyújtani képtelen, belső értékeket hírből sem ismerő, léhűtő, konformista, öntelt, felfújt hólyag nő?
2018. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
81%
Nincsenek. Csak azoknak tűnik így, akik emiatt vesztesnek tartanak valakit.
2018. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%
#4: Ugye te sem hiszed el azt komolyan, hogy csak ennyi kellene a boldogsághoz? Erre azért elég sokan képesek, mégsem állnál össze boldog-boldogtalannal csak azért, mert ápolt és igényes. Persze mindenhonnan azt hallani első körben, hogy "nekem elég egy átlagos, normális pasi", aztán meg ha kicsit jobban belemegyünk a dologba, akkor azért csak kiderül, hogy ezen felül "természetesen" legyen jó külsejű, határozott, humoros, intelligens, tudjon sütni, főzni, mosni, vasalni, lehetőleg ne legyen csóró sem, és a végtelenségig lehetne sorolni az igényeket. Ez az egész azért is furcsa, mert nem egy ilyen "nővel" ismerkedtem már, akinek állítólag nem voltak magasak az igényei, de érdekes módon valahogy mindig zátonyra futott a dolog, pedig nem egyszer jelét adtam annak, hogy komolyan érdekel a másik, hogy türelmes vagyok, és sok emberkével találkoztam volna akár csak egy személyes beszélgetés erejéig is.
2018. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
41%

Várj csak, tehát akinek 30 évesen nem volt még barátnője az vesztes? Aha.

Valahogy nem érzem magam vesztesnek, van életem, jövőképem stb., jól érzem magam abban a helyzetben amiben vagyok. A lányok pedig...majd lesz. Nem vagyok lekésve semmiről, nem vagyok reménytelen eset, egyszerűen nem éreztem még úgy, hogy nekem az adott helyzetben barátnő kellene. A szexkapcsolat meg valahogy nem az igazi.

2018. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 Lazy Lover ***** válasza:
61%
hagyjuk már ezt a kókler dumát hogy nekem nem számít a külső elég ha egy férfi kedves meg humoros meg legyen ápolt inteligens.... már nem vesszük be a maszlagot a "nők" 100%ban a külsőre meg az anyagi javakra mennek..
2018. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
65%

Hidd el, vannak vesztes nők is.

Csak ők összejönnek vesztes férfiakkal vagy a helyes csávóval vannak barátság extrákkal kapcsolatban.

2018. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!