Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van beleszólni ilyenekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van beleszólni ilyenekbe a barátomnak?

Figyelt kérdés
Ha pl. egymás mellett fekszünk, és én felülök, akkor mondja hogy miért ültem fel, feküdjek vissza, ha ránézek az órára, miért néztem meg az órát. Ha egy pillanatra nem nézek rá kérdezi mire gondolok akár 1 óra hosszán keresztül is.
2019. márc. 4. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Igen, joga van hozzá.
2019. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha elsőre elnézted, és nem dobtad ki, akkor igen, innentől jogos.
2019. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Hàt csak úgy megkérdezte. De miert nem kérdezed meg őt?
2019. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lenne joga, semmilyen törvény nem tiltja azt, amit fent írtál. Mindenkinek joga van hülyének lenni.

Mondjuk ettől függetlenül nem tűnik százasnak, én nem tudnám ezt elviselni.

2019. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem szólt bele semmibe csak kérdezett.Gondolom nem beszéltek tùl sokat,így ezzel az esetlen módszerrel próbâlkozik.
2019. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De minden mozdulatomról be kellene neki számolnom?
2019. márc. 4. 14:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vécére kimehetsz vagy be kell pisilned? Mit kérdez egy ora hosszán,végig őt kell bámulnod? Minek jöttök össze folyton lelki sérült ocska pasikkal van ép pasi elég..
2019. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
7# Kérdező szerinted nem.lelkisérült ilyen alapon?Nem.tudja megbeszélni a saját barátjával,hogy ezek a kérdések zavarják?
2019. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Joga van hozzá. Viszont ha ez kellemetlen neked beszélgess vele erről hogy zavar ez téged.
2019. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát joga van, csak épp idióta. De Te is. Mert lám, még mindig egy olyan pasival vagy akinek azért is magyarázkodni kell mert máshová néztél.
2019. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!