Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összes pénzem elment. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összes pénzem elment. Mit mondjak a barátomnak?

Figyelt kérdés
2015-ben jöttünk össze, 1 évvel idősebb nálam. Ő nagyon szegény volt, viszont suli után bejött neki az élet. Havi 200ezret (sőt többet) kap kézhez!! Én most érettségiztem le. Tanfolyamra járok, 1 hete munkát keresek több kevesebb sikerrel. Szüleim helyzete átlagos, kajára, ruhára mindig kapok pénzt, illetve egy kis pluszt. Viszont mióta jól keres a barátom teljesen megváltozott. Megyünk valahova általában meghív. Viszont ez nekem ciki, mert nem a pénzére hajtok. Utána, hogy ne legyen kínos én is meghívom egy másik kajaldába. Na és így elfogyott az összes pénzem végül..(kb 30 000 Ft szülinapokból, ünnepekből) Azt vettem észre el is várja, hiába hív meg.. de egyenlőre a zsebpénzem nagy része csak rá ment el.. a munkahely keresés folyamatban.. dolgozni akarok..
2018. szept. 25. 20:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
75%
A 200000 forint ma már nem sok pénz havonta.
2018. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Otthon él, nem kell vegyen semmit. Így az. Ne rám költse, én nem tudom viszonozni ezt így...
2018. szept. 25. 21:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de ezt inkább elhiszem mintha havi 500-700at mondott volna. Kerdező, mond azt amit itt leírtál
2018. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
75%
Szal annak aki két kilót keres, annak bejött az élet? Ezt jó tudni. Mert eddig ezt nem vettem észre. Én azt hittem annak jött be, aki fél millát, vagy felette keres.
2018. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet komolyan venni felnott dolgozo faszikat akik elfogadjak a gimis baratnojuk zsebpenzen vett kajat... te jo eg. Kinos ezt leirni is.
2018. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát nekem meg ugyan ez volt, csak fordítva. Barátnőm keresett jól, én meg minimálbéren voltam, az albérletem miatt, létminimum alatt.

Szerelem ide vagy oda,rengeteg, és rengeteg kínos szituáció volt. Szétmentünk, ma már 5x jobban keresek, mint ő.

2018. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Az eddigi válaszolók Budapest belvárosából írhatnak, semmi baj, ott tényleg mások a viszonyok mint az ország maradék 80%-ában. Vidéki nagyvárosban lakom albérletben és ha megszakadok sem megy el havi 100-nál több lakhatásra (rezsivel együtt), kajára és közlekedésre összesen.


Nettó 230-at keresek és ebből némi hobbik, szórakozás után is 100-at minimum félre tudok tenni.


25/F

2018. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszélitek meg? Mondjad neki nyugodtan, hogy nincsen neked annyi pénzed, es ugy hivjon meg ha meghiv, hogy egyenlore nem tudod visszahívni. De ezt amúgy ő is gondolhatja.

Nem is értem egyébként, egy kapcsolatban tök természetesnek kéne lennie, hogy ezt megbeszélitek.

2018. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

El kell ezt így mondanod ahogy leírtad. Hogy nyilván nem akarod mindig meghivatni magad, ezért belevitted magad egy olyan helyzetbe, hogy a kereteiden felül költöttél. Kérj tőle bocsánatot, hogy ez az életstílus neked túllő a kereteden és dolgozzatok ki opciókat, hogyan tudnátok okosabban gazdálkodni.


30n

2018. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Miért érzed, hogy párkapcsolatban a nőnek ugyanannyit kéne fizetni, mint a férfinek?
2018. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!