Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm veri/ leönti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm veri/ leönti a testvérét, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm fiú testvérével elég jóban vagyok, párszor el is mentünk fallabdázni stb...

Viszont ahogy észrevettem előfordul, hogy veszekednek és rendszeresen rugdossa, veri, ütögeti vagy leönti.

Ez normális? Srác egyébként jóval erősebb nála, meg nagyobb is, de hagyja, bármint nem üt vissza meg semmi ilyesmi. Ti mit tennétek? Ha a testévre pártját fognám, akkor nyilván nagyon nem tetszene neki, de szeritenm akkor se oké, ez így.


Egyébként elején még nem tűnt fel nekem, csak volt, hogy barátnőm panaszkodott, hogy mekkora kretén a testévre meg ilyenek. Aztán egyre többször voltam náluk és volt, hogy összevesztek vagy ilyesmi és akkor láttam, hogy megrugdosta vagy ütögette, vagy pl. mikor zenét hallgatott akkor leöntötte vízzel.



2019. márc. 4. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként velem semmi ilyesmit nem csinál! Bármint van, hogy erőszakosabb vagy hisztizik kicsit, de nem ütött meg egyszer se!
2019. márc. 4. 20:15
 2/9 marcipántea ***** válasza:
86%
Hát ez semmi esetre sem normális hosszútávon. Mi is összekaptunk a tesómmal, de nem ütöttük/terrorizáltuk egymást, főleg nem ilyen szinten. Én szólnék neki, hogy figyelj, ez így nem járja, ez elég rossz képet fest rólad. Azt meg főképp nem használjuk ki, hogy valaki nem üt vissza.
2019. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ütheti,ez parasztság!


Szólj rá!

2019. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek? Szerintem is szólj rá, valószínűleg úgy nevelték a fiút, hogy ne bántson lányokat. A barátnőd egy terrorista :/szegény fiú tesója
2019. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk mindhárman.
2019. márc. 4. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én azonnal szakítanék ezzel a lánnyal, és nem azért mert attól tartok, hogy engem is bántana. Hanem mert nem normális, agresszív idióta. És még valami: bántja azt aki nem üt vissza? Mit fog akkor csinálni a gyerekével? Idióta csaj.
2019. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mármint te vagy 15, a barátnőd 4, az öccse meg 3, és összeadva 22? Bár olyan korban sem normális.
2019. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hollófernyiges ***** válasza:
Nagyfiú már, az ő dolga, hogy miket enged meg a tesójának. Az meg a te dolgod, hogy te miket engedsz meg neki.
2019. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy embert úgy lehet megismerni jobban, hogy megnézzük hogyan bánik a családtagjaival. Veled és a gyerekeivel ugyanúgy fog bánni.

Vannak emberek akik kifele mást mutatnak, de a legközelebbi hozzátartozókkal nem tudnak másképpen bánni, mint amit negszoktak, ez az igazi személyiségük.

Mások pedig mindenkinek meg akarnak felelni, nem is gondolná senki, hogy van agresszív oldaluk is, de ha elszáll az agyuk nekimennek az első embernek az utcán, pedig amúgy egy légynek sem ártanának.

A helyedben most szakítanék mégpedig azért, mert ha így bánik a testvérével nem lehet jó ember.

2019. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!