Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkívántam a barátom testvéré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkívántam a barátom testvérét. Nagyon elítélendő dolog ez?

Figyelt kérdés
A párommal már 2éve vagyunk együtt. A testvére már az első találkozásnál tetszett. Ùgy voltam vele,hogy jó pasi...és olyan "rosszfiú". De most azt vettem észre magamon,hogy maszturbálás közben arra gondolom,hogy egy hármast intéznénk kettőjükkel. Összejönni nem akarok vele,viszont 1 éjszakát szívesen kipróbálné vele. Most ìgy érzem,viszont lehet,ha ott lennénk akkor nem tudnám megtenni,viszont fejben sokszor eljátszom a gondolattal...
2016. okt. 23. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én is dugnám a barátnőm húgát. Maszturbáltam is már rá.


Viszont a valóságban sosem mennék el vele addig, hogy le is feküdjek vele. Itt húzódik a határ.

Fantáziálni okés, de konkrétan tudni hogy meg is csinálnád már gond.

2016. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
szerintem nekem az a véleményem, hogyha össze tudod hozni, hogy ne bukj le vele, akkor csináld meg. Nehogy 65 éves korodban ez legyen a beszédtéma az öregek otthonában. Mármint, hogy ezt kár volt kihagyni.
2016. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze. Aztán emiatt szakìtanánk párommal és örökre elvesztettem egy egyéjszakás kaland miatt. Annyit azért nem ér egy menet,hogy őt elveszìtsem.
2016. okt. 23. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem egy egyéjszakás miatt vesztenéd el a pasidat te hüly,e tyúk,hanem azért,mert a tesójával akarod magad megkeféltetni!

Ha egy akármilyen jött-ment verné a fszát a szádba,talán hamarabb megbocsátana( már ha megbocsátja egyáltalán a megcsalást)!

2016. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem "keféltetném" még magam! Annyi van bennem,hogy együtt vagyok vele és nem csalom meg! Ezt le is írtam!!!!
2016. okt. 23. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a csaladjaitok osszes ferfi tagjaval is lefekszel,akkor nem gaz. :D

:D

2016. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha a pasid anyádon találnád? Csak úgy sarkalatosan kérdezem ahogy a tiéd is az. Teljesen hülyék lettek az emberek s már az a prűd és régimódi aki nem dug az utca közepén a pasijával,szeretőjével, bárkivel mert jaj majd megbánod öregen, hogy a lehetséges sógorodnak széttedd....
2016. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!