Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlag férfiként titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag férfiként titeket zavarna ha a barátnőtök orvos vagy magasabb pozícióba lenne?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok átlag fizetéssel rendelkezem, átlag háttérrel. Jelenlegi barátnőm 24 évesen kezdő orvosként dolgozik magas színvonalú háttérrel. Feltud rám férfiként nézni? Hosszútávon működhet a kapcsolat? Úgy érzem működik a kémia.
2019. márc. 5. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Miért ne tudna felnézni, miért ne tudna működni a kapcsolat? Én is többet keresek a páromnál, kit érdekel? Nem igazán foglalkozunk ezzel.

Az viszont zavarna, ha ő ezen pörögne és komplexusos lenne.

N

2019. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönönöm! Új a dolog egy még csak csók csattant el, nem agyalok rajta, csak gondoltam megkérdezem ki hogyan áll a dologhoz.
2019. márc. 5. 15:20
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Ember függő. Van akinek számít a presztízs, így elvárja, hogy párja is "valaki" legyen. Persze felszínesség, de van ilyen.


Egy férfi amúgy nem a pénzétől férfi, diktáljon bármilyen divatot a nyugat, logikusan nézeve nem az tesz emberré, az csak egy eszköz. Mint ahogy a nő sem a nagy mellétől vagy mit tudom én milyen sztereotípia miatt nő.


Van amelyik férfit zavarja, ha a nő többet keres, van akit nem. Van aki változtat ezen s van aki nem. Embere válogatja.

2019. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem zavarna. Nem olyan rég a doktornő megkérdezte tőlem, hogy mi a horoszkópom. No comment...
2019. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

"magas színvonalú háttérrel"

Ez számomra értelmezhetetlen.


"Feltud rám férfiként nézni?"

Ilyen helyesírással kétlem.


Amúgy nem járnék orvossal, nekik aztán semmi életük.

2019. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Tudod kérdező van egy nagyon de nagyon jó és igaz mondás!

Az intelligenciát nem papírban mérik!

Az én párom is orvos, én magam pedig szobafestő-mázoló vagyok.

Mindenről mindenkivel, kortól és nemtől eltekintve bárkivel beszélgetek, bármiről.

Nem tévesztem össze a melyiket és a meiket, és még csak nem is úszom uszállyal ha nem muszáj ;)

Sokszor megkapom a barátaitól, kollégáitól, hosz szeretnek velem beszélgetni, lassan műteni is tudnék :D

Viccet félretéve, a munka nem szégyen! Boldog vagyok, hogy a Feleségem sokkal okosabb nálam, és becsülöm azért amit csinál! (kollégáival és az egész egészségügyisekkel együtt!)

2019. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*hogy
2019. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az még elfelejtettem beleírni, hogy 20 éve boldog házasságban élünk.

Szóval ne agyalj ilyen butaságon, élvezzétek egymás társaságát.

2019. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Amíg a család neki az első, addig nem érdekel, hogy mit és mennyiért dolgozik.
2019. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 LazyJones ***** válasza:
75%
Párom orvosit végzett, bár nem abban dolgozik. Magasabb a végzettsége, poziciója, fizetése. Amikor összejöttünk, alja fizikai munkát végeztem. Akkor is fel tudott rám nézni, azóta is fel tud.
2019. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!