Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miertponten kérdése:

Ma megtortent amirol ugy gondoltam, hogy soha de soha velem nem tortenhet meg. Amivel kapcsolatban a velemenyetek erdekelne, hogy hol rontottam el?

Figyelt kérdés

Megutottem a paromat (gyermekem edesanyjat) Igen tudom sokan fogjatok irni es ezert elore is bocsatom, hogy rohadtul szegyellem magam de ez sajnos a tenyeken nem valtoztat.A feszultseg kb 6 eve kezdodott amikor is a meg mindig (hanyagsagbol) hazas paromat kertem, hogy a gyerekunk mar negy eves talan jo lenne ha szanna ra idot es elinditana a valast es egyben mint edesapa (a volt ferje helyett) bekerulnek az anyakonyvi kivonatba.


Kb 2 ev alatt meg is tortent a valas de az "apa" meg mindig a volt ferj. A parommal kb 2 eve nagyot fordult a vilag. Csunyan lekezeloen beszel, meg ritkan sem foz nem mosogat szinte soha es meg a kozben az utcarol ossze szedett macska urulekeit (sajnos nem vagyok nagy macska barat) is nekem kellene takaritanom az idil megtartasahoz. Anyagi problemank nincs, mas egyeb komoly dolog sem volt soha. Szova tettem mikozben kijelentette ha akarom intezzem el magamnak (az apasagot) mert ot amugy sem erdekli es kulonben is neki ez egy nyug volt mindig.


Sajnos itt el is szakadt a cerna es megutottem. Sajnalom nagyon.


Nem tudom hogyan kellett volna reagalnom, hogy ne jussunk idaig. Azt hizem a lelkem egy darabja ma eltavozott belolem, nem tudom mit tegyek.


A "kapcsolatnak" vege de mi lesz a gyerekkel? Egy senki voltam mostanaig "ezek szerint" es egy senki is maradok ugy nez ki....


Koszonom a figyelmet es a velemenyeiteket


2019. márc. 5. 22:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Csak szeretném megkérdezni, hogy amikor terhes volt, akkor miért nem lett téve apasági nyilatkozat?
2019. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ez az en "hulyesegem" is. Nem tudtam nem neztem utana, gondoltam kesobb megoldjuk es foleg nem tudtam rola, hogy meg hazassagban el. (papiron)
2019. márc. 5. 22:34
 3/32 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon sajnálom, mert az írásod alapján rendes pasasnak tűnsz. Okos dolgot nem tudok írni, de nem hiszem, hogy itt te egyedül rontottad volna el. Már így is elég türelmes voltál.
2019. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha jól értem a sztorit, akkor én is megütöttem volna. Pedig én nő vagyok és soha nem emeltem kezet még a gyerekemre se.
2019. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy nem tudtál róla, hogy házas? Eltitkolta? Milyen kommunikáció ez?
2019. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%
Az se biztos h tied az a gyerek ez a házasság eleve halott volt,most h megütötted végképp kuka lett,ha megbocsát ujra megütöd..
2019. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%
Mi elvettél egy papiron házas nőt,amugy ez a kedvencem még el se vált de már a következő felcsinálja. :(
2019. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Na fain van egy gyereked aki nem lehet veled ha elválnak útjaitok..

...

2019. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
Ezt most hogy?! Hogy lehet valaki a feleséged, aki még hátas oapíron???
2019. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Sorban valaszolok mert 5 perc 1 valaszt enged:


# 3 Eddig en is igy gondoltam de erzem a tettem sulyat...


# 5 Mondjuk ugy, hogy nem kerdeztem..... ha rakerdeztem volna biztosan nem titkolta volna.


# 6 Bocsanatokt nem kerek, nem volt hazassag. A gyermekemet szeretnem biztosan a kozelemben tudni de nem celom elszakitani az anyjatol.


# 7 Nem vettem el, mar tobb eve teljesen kulon eltek. Hanyagsagbol nem valtak el.


# 8 Pont ez a bajom sajnos


# 9 Nem a felesegem "parom" "volt valoszinuleg"

2019. márc. 5. 22:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!