Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miertponten kérdése:

Ma megtortent amirol ugy gondoltam, hogy soha de soha velem nem tortenhet meg. Amivel kapcsolatban a velemenyetek erdekelne, hogy hol rontottam el?

Figyelt kérdés

Megutottem a paromat (gyermekem edesanyjat) Igen tudom sokan fogjatok irni es ezert elore is bocsatom, hogy rohadtul szegyellem magam de ez sajnos a tenyeken nem valtoztat.A feszultseg kb 6 eve kezdodott amikor is a meg mindig (hanyagsagbol) hazas paromat kertem, hogy a gyerekunk mar negy eves talan jo lenne ha szanna ra idot es elinditana a valast es egyben mint edesapa (a volt ferje helyett) bekerulnek az anyakonyvi kivonatba.


Kb 2 ev alatt meg is tortent a valas de az "apa" meg mindig a volt ferj. A parommal kb 2 eve nagyot fordult a vilag. Csunyan lekezeloen beszel, meg ritkan sem foz nem mosogat szinte soha es meg a kozben az utcarol ossze szedett macska urulekeit (sajnos nem vagyok nagy macska barat) is nekem kellene takaritanom az idil megtartasahoz. Anyagi problemank nincs, mas egyeb komoly dolog sem volt soha. Szova tettem mikozben kijelentette ha akarom intezzem el magamnak (az apasagot) mert ot amugy sem erdekli es kulonben is neki ez egy nyug volt mindig.


Sajnos itt el is szakadt a cerna es megutottem. Sajnalom nagyon.


Nem tudom hogyan kellett volna reagalnom, hogy ne jussunk idaig. Azt hizem a lelkem egy darabja ma eltavozott belolem, nem tudom mit tegyek.


A "kapcsolatnak" vege de mi lesz a gyerekkel? Egy senki voltam mostanaig "ezek szerint" es egy senki is maradok ugy nez ki....


Koszonom a figyelmet es a velemenyeiteket


2019. márc. 5. 22:27
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

# 18 Egyenlore ez nem is kerdes reszemrol mert egyedul nincs abban a szituacioban, hogy eltartsa magat tehat a gyerek erdekeben a szukseges dolgok ez utan is meglesznek


# 19 Nem nem agyba fobe vertem, elsult a kezem. Mondjuk ugy hogy fajdalmat nem akartam okozni (100kg vagyok) de abban a pillanatban azt akartam, hogy a pofon odaerjen. Odaert de a veget visszafogtam. Erdekes, hogy kozben azert atgondolod am es visszafogod a kezed de annyira nem tudod , hogy ne is erjen oda. A lenyegen nem valtoztat

2019. márc. 5. 23:45
 22/32 A kérdező kommentje:

# 20 Na ez teljesen igaz. A gond az , hogy a gyerek szuletese utan 1 evvel mar sarokban voltam mert onnantol en nem kovetelhetem, hogy en vagyok az apa (bar ezt csak most tudtam meg) Mivel gondoltam elobb utobb csak szan ra idot ezert huzodott eddig. viszont az a kijelentese, hogy ot ez abszolut nem erdekli sot zavarja, hogy en ezen problemazok kiverte szepen fokozatosan a biztositekot nalam.


Nem vagyok "remelem" egy hulye gyerek de ez jol beneztem es rosszul kezeltem. Azt hiszem csak az ido fogja megoldani a gyerek "problemat" mert jogilag az a helyzet, hogy semmifele jogom nincs!


Alltalaban az anyak vannak ebben a helyzetben mint most en mint apa ritka egy hulye vagyok szo szerint!

2019. márc. 5. 23:56
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ténylegesen nem tudja eltartani magát, akkor egy dolgot tehetsz, amennyiben nem akarsz vele élni tovább. Elhagyod, és megmondod neki, hogy gyerektartást abban az esetben fizetsz, amennyiben hivatalosan is te leszel a gyerek apja és biztosított ezáltal a láthatás is. ( még az is lehet, hogy megítélnék hogy egyenlő arányban osszátok meg a felügyeletet) . Ha szüksége van a pénzre, márpedig szüksége van rá az alapján amit mondasz, akkor pillanatok alatt el fogja intézni a hivatalos oldalát a dolgoknak. Tudom a kérdés nem ez volt, de a válaszaiból azt szűröm le, hogy a gyerekkel tartani szeretnéd a kapcsolatot,de az anyjával szakítani. A volt férj nem problemazott azon hogy van egy gyereke aki nem is az övé?
2019. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

# 23 Igen a gyerekkel mindenkeppen az edesanyjaval mar szerintem eluszott de talan jol is van igy. A volt ferjet kb annyira erdekli mint az anyukat, hogy kinek a neven van a gyerek


Orulet az egesz es meg csak hatranyos helyzetben sem vagyunk "voltunk" soha. O sem buta no en 4 nyelvet beszelek jo munkam van, bar a majdnem 50 evem meglatszik rajtam de "fiatalosnak" mondanak nincs vagy nem volt komolyabb problemank egy ket kisebb melypontot kiveve.


Erthetelen, amikor nem kellene, hogy gond legyen az "okos" ember talal maganak

2019. márc. 6. 00:21
 25/32 anonim ***** válasza:
24%

Ha a párodba szorult egy kis intelligencia és szeret még téged, akkor ez az egész még jól is elsülhet.

Nincs veled semmi baj.

2019. márc. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb, ha összecsomagolsz, eljössz, és megmondod, hogy egy fillér gyerektartásra nem kötelezhet, ha papíron nem te vagy az apa.

Majd ha lerendezte, akkor jelentkezzen. Hajlandó vagy fizetni, látni nagyon szeretnéd a gyereket, de először rendezze a helyzetet.

(Most derül ki, hogy ez nem csak papír.)


Az biztos, hogy első körben te leszel a legnagyobb szemét, de állj a sarkadra.

2019. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
25%
Egy igazi ostoba suttyó vagy, kérdező, megérdemlitek egymást. Csak szegény gyerek nem érdemel ilyen szellemi és érzelmi szarosgatyákat szülőnek.
2019. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
# 27 Lehet de a gyerek koszoni jol van. Jeles tanulo es amit csak lehet meg fog kapni segitsegkent ha a nevemre kerul ha nem.
2019. márc. 6. 17:58
 29/32 anonim ***** válasza:
53%

teljesen egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy sajnos nincsen gyerektartás, amíg nincs a neveden.

szerintem hanyatt-homlok fog rohanni, hogy intézkedjen.

2019. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Nem várnék senkire, én magam mennék be a bíróságra és jelenteném be a kérelmemet hivatalos apasági vizsgálatra. Ha nem tetted meg terhesség alatt, akkor tedd meg most.
2019. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!