Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a velemenyetek a temaval...

Mi a velemenyetek a temaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom, akivel regota ismerjuk egymast. Elkoltozott egy masik varosba,mert ratalalt a nagy szerelem.Neten szoktuk tartani a kapcsolatot, de mikor eloben hoznank ossze talit, akkor epp elotte szol egy kicsivel, h ebben a varosban van, kikoti elore, h egy oracskara er ra, meg igazabol ugy, hogy beulunk valahova. Ha epp nincs nyitva semmi, akkor felejtos a dolog. A pasija van eloterben. Nekem az jon le, h o csak latszat miatt tartja fent a kapcsolatot, h elmondhassa, h van baratnoje. Neten szokott irogatni, de eloben meg alig akar talizni. Mi ertelme enbek?
2018. jan. 1. 17:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ennek
2018. jan. 1. 17:15
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Te belezúgtál, máskülönben nem zavarna ennyire ez.
2018. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi, kár eröltetni.
2018. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem zugtam bele senkibe. Az zavar, h van egy tavoli baratnom. Neten keresi, h beszeljunk. Mikor szemelyesen talalkoznank, akkor alig akar talizni, vagy csak egy oracskara, akkor amikor o mondja. Meg csak ugy talizzunk, ha beulunk valahova. Egyebkent felejtos. Nem erzem at, h hol van itt baratsag. Az a baj.
2018. jan. 1. 17:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, félreértettem.
2018. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem baj.
2018. jan. 1. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy ez a problémád...vagy megérti és változtat kicsit, vagy ennyi.
2018. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, h korabban volt emiatt mosoly szunet, mert akkor az volt h mikor jott latogatoba a varosba, igergette, h talizunk, helyette mindig kitalat valami kifogast. Aztan sokaig haragba voltunk. Utana megint elkezdett keresni, mondta, h valtoztatt. Utana meg az lett az eredmeny, h egy oracskara er ra. Meg nekem kell hunyaszkodni hozza. Miert keres neten, ha egyebkent nem kezel baratkent?
2018. jan. 1. 17:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha vele úgy beszélsz, mint ahogy ide írsz, nem is csodálom.

.

Miért erőlteted a talizást azzal, aki csak feltételekkel akar veled talcsizni?

2018. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Unatkozik. Gondolom mikor a pasija épp dolgozik, ő meg otthon van, akkor jó a neten lógni és elsírni neked az összes bánatát, olyankor jó, ha foglalkozol vele.

Amúgy meg nem hiányzol neki, ez van. Ezek lettetek: netes barátok.

2018. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!