Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy azért néznek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért néznek le a szülei, mert nem olyan "gazdag" családból származom, mit ők? Nem tudom mi oka lehet! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Majdnem egy éve vagyok a barátommal, aki most hétvégén mutatott be először a szüleinek. Mindig márkás cuccokat vett, amikor elmentem vele. Tulajdonképpen szerintem nincs olyan ruhája, ami ne "méregdrága" lenne. Ő már 22 éves, dolgozik, de soha nem értettem, hogy hogy futja neki nagy dög kocsira, meg majdnem minden hónapban 2-2 márkás gatyára és pólóra. Persze alapból nem szegény családból származik, a fizetése mellé az anyjáék is pénzelik. Velem ellentétben. Nem élünk rosszul, de azért nem fogok megvenni majdnem ötezerrel drágábban egy pólót, vagy tízzel egy gatyát, mert benne van például hogy Retro.Nekem tökéletesen megfelel a kínai is akár. Most mutatott be először a szüleinek(lehet azért húzta eddig, mert tudta hogy milyenek lesznek).Amikor megláttak, még nem is lehetettem nekik olyan ellenszenves. Aztán kérdezősködtek,hogy melyik faluban lakom, mivel foglalkoznak a szüleim, aztán kezdtek szépen lassan leírni. Azóta voltam náluk majdnem minden nap, és amikor bemegyek, és köszönök, látom az anyján, hogy nem vagyok valami szívesen látott vendég a házukban. És amikor találkozunk a házban mégis, tuti ejt egy olyan megjegyzést a szüleimmel, vagy velem kapcsolatban,amivel teljesen elrontja a napomat!És már egyre jobban aggaszt...Amikor mondtam a barátomnak mondta hogy ne törődjek vele, nem lehet vele mit csinálni, amikor ott vagyok hozzá megyek és nem a szüleihez! De akkor is...Ez ezért engem eléggé bánt! Szerintetek mit tegyek?
2010. júl. 2. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hmm, egy idő után talán megenyhülnek. amugy mocskos SZNOBok.
2010. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pl ha hozzájuk mész öltözz szép/drága ruhákba. de elég ha csak ilyen alkalmakra hordasz márkásabb, szebb ruhát.

Próbálj meg tőle anyagilag függetlenedni,ne engedd hogy neked vásároljon. Egy idő után majd ők is megszoknak.Ha pl van egy szép dolguk kicsérd meg, érdeklődjél aziránt.

2010. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Timi: ) ***** válasza:

Hasonlót érzek jelenleg.Lehet kicsit túlzol azzal,hogy úgy néz az anyukája,inkább lehet téged zavar ez a különbség annyira!

A fiú sok mindent tehet,az ő szülei,meg kéne kérdeznie nyíltan a szüleitől,hogy megvannak e elégedve veled,mit szólnak hozzád,ha nem akarnak téged a családjukban" látni,akkor elfogja mondani a fiának,ő pedig neked.

Ha valóban ez a helyzet,akkor nem tudsz mit tenni,sajnos vannak ilyen hülye,emberek,akik azt hiszik az a jó,amit ők csinálnak stb...és olyat akarnak a gyermeküknek mint ők".

Ezzel a későbbiekben is bajaid lesznek,mert ha kiakarnak túrni,kifognak,a szerelmeteken múlik mennyire erős!

Említetted a párod dolgozik...ha szeret téged és látja hogy feszengsz náluk költözzetek össze,éljétek a saját életeteket,édesanyja rájön később nem így kellett volna,és hirtelen megfog szeretni",mert ha számít neki valamit is a fia elfogad téged,csakhogy a fia tartsa vele a kapcsolatot.Velünk ugyanez volt szinte,elfogadtak,megbeszéltük,szeretnek,törekedned kell neked is arra,ha nagy" leszel jól keress,tanulj amíg lehet és meglátod alakul majd a dolog.

Sok türelmet és kitartást!

23/L

2010. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!