Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három éves párkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves párkapcsolat után szerintetek lehetünk még barátok?

Figyelt kérdés

A sztori nem lényeg, tudom, hogy emberfüggő, de ha valakinek van ilyen tapasztalata, szívesen fogadnám.


22/L



2019. márc. 6. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

1,5-2 éves kapcsolat játszik (a menyasszonya voltam)? Lassan 3 éve van vége, de tartjuk a kapcsolatot, közösen lett kutyánk, látogatom, a páromat is ismeri, én is az ő párját. Barátok nem vagyunk, de ismerősök maradtunk.



26N

2019. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok értelme annak, hogy barátként kezelni egy exet. Nálam ez kicsit olyan, mint ha valaki talonba tartaná a másikat, hogy kitudja, évekkel később, ha kicsit kiéltem magam, akkor újra visszataláljak hozzá esetleg. Ez picit olyan.

Meg a pasik többsége eleve nem is szereti azt hogy barátkozol az exel, szóval nehéz lesz olyant találnod, aki tolerálná, hogy beszélgetsz, avagy haverkodsz az exeddel.

2019. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a szakítás és ki mennyire ,,sérül" bele.Nekem 5,9 éves kapcsolatok után egyik exem se maradt a haverom,barátom.Bevallom emberileg leírták magukat előttem így eszembe se volt tartani a kapcsolatot velük.

Szerintem egészségesebb ha az ember távol tartja magától a múltját.Nem megtagadva csak múltként tekintve rá.Úgy jobb és könnyebb a továbblépés is.Pár év múlva halál szerelmesen ha összefutsz ezzel az exeddel nem fogod érteni mi is tetszett neked benne valaha:) Ez tuti.

2019. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez papucs-szokás, balek-szokás. Én ha megutálok valakit azt onnantól ugyanolyan értéktelenné válik, mint a maradék cirka hétmilliárd ember, kivéve azt a 20-30 személyt akiket kedvelek.
2019. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akár lehettek, de èrtelme semmi. :)

Tapasztaltam. Nekem is volt olyan ex, akivel bèkèben váltunk el, ès hát legyünk barátok. Volt akivel csak leveleztek nèha, volt egy, akivel találkoztunk is barátilag egyszer-egyszer. De ott pl. kiderült egy idő után, hogy nincs túl rajtam, ès szeretnè újra megpróbálni. Na onnantól kezdve már nem találkoztunk, csak neten beszèltünk, de az is elkopott, ahogy vègre "el tudott engedni". Ès minden ilyen jellegű "barátkozás" csak eddig tartott, pár hètig, hónapig, aztán marhára tojtunk már a másikra.

2019. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem es a baratsag nem csereszabatos.
2019. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!