Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti haragudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a párotokra ha egy nagyobb vita alkalmával erősebben neki lökne a falnak mert ott akarod hagyni?

Figyelt kérdés

Mármint nem szakítani akartam csak egy kicsit elmenni valamerre amíg lenyugszunk..:/

Én 25N

ő 28F


2018. aug. 14. 12:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Néha sajnos látok benne kisebb agressziót ezt tudnám valahogy kezelni?

Nem ütött meg soha viszont

2018. aug. 14. 12:48
 2/21 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt
2018. aug. 14. 12:48
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
Első év lökdös de szeret,mi lessz ha nem fog már szeretni se?Lekaszabol?Mind a ketten hibásak vagytok a vita hevében.
2018. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Mi a különbség, hogy megüt vagy ellök?
2018. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggodj, majd hamarosan a fejedet is beleveri a falba, ha nem viselkedsz engedelmes kutyakent.
2018. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem haragudnék, annak nem lenne semmi értelme, de ettől függetlenül azonnal lezárnám ezt a kapcsolatot. Csak én veled ellentétben nem vagyok egy olyan ember, akit lábtörlőnek lehet kezelni és még vígan asszisztál is hozzá.. Majd tanulsz belőle (vagy nem), addig legalább elkerülöd a normális embereket. Sok boldogságot ezzel a hulladékkal.
2018. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne haragudnék? Szerinted ki ne haragudna? Ez a szó nem is jó rá. Qvára kiakadnék. Mi az, hogy nekilök a falnak? Fitogtatja az erejét? Mondd meg neki, hogy ez nem megoldás semmire. Én fognám magam és nem csak kicsit mennék el valamerre, hanem végleg.
2018. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Majd miután szakítasz vele, lesz új párod, ne csodalkozz ha egy éjszaka beoson hozzátok és az otthonotokban megkésel mindkettőtöket :) Van ismerősöm, akinek hasonlóan agresszív volt a barátja, szakított vele a lány, a srác meg azóta is zaklatja, halálosan meg is fenyegette a lányt, persze ő meg nem mer semmit lépni, mert hogy mi van ha amiatt pöccen be mégjobban.. az említett eset pedig megtörtént (a késelős), keress rá a neten. :)


Jó szórakozást, fogvédőt vegyél!

2018. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hamarosan szerezz be bukósisakot, hogy ha még nincs... Egyébként a kiírásodból látszik, hogy te meg fogod ezt bocsájtani...
2018. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!