Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy kezeljem a párom gyerekét, a helyzetet?

Figyelt kérdés
Párom 4 éve élt külön az exfeleségétől aki félcigány (ennek jelentösége lesz). Párom magyar. Van egy 9 éves fia. A kapcsolat elején idegenkedtem a dologtól mert akkor még el sem váltak meg nekem nincs gyerekem és féltem a helyzettöl.Akkor megnyugtatott a párom hogy neki a kapcsolata az első és szeretné még gyerekeket másik családot így belementem a dologba. Összeköltöztünk és utána szép lassan derültek ki a dolgok: az exfeleségével mindennap beszélt a gyerek miatt engem volt hogy napokig nem hívott fel. A nő naponta többször hívogatta a gyerek ürügyén pedig annak is van élettársa 3 éve. A nő volt aki megcsalta anno de hogy: amíg a párom dolgozni volt és a gyerekük a másik szobába aludt idehívta a kanját..Amikor mi a párommal elmentünk kettesbe pihenni valahova elkezdte kitalálni hogy a gyerek beteg stb..de nem volt semmi baja a gyereknek. A párom imádja a fiát és iszonyatosan ragaszkodik hozzá. És mindig ugrott ha volt valami. Erről már sikerült lebeszélnem meg arról is hogy ne fizesse például az ex felesége meg annak a pasijának meg az anyjának a telefonszámláit( közös flottába voltak). Azóta nem beszélnek telefonon az exel hogy egyik péntek este amikor a párom dolgozott az exe idejött a pasijával bejöttek az udvarba és verték az ajtót hogy engedjem be őket mert ez az ő háza. Válásnál a páromnál maradt a ház a nő kapott egy jó helyen lévő irodát amit kiad meg az egyik autót. Van háza tud hol lakni nem volt kisemmizve de tény hogy még ide van bejelentve és a tulajdonjogok nincsenek letisztázva. Szoval ilyen a nő és a párom ezt valahogy hagyja mert mégis a gyereke anyja. 2 hete derült ki hogy a nő diákhiteles tartozása miatt a házra végrehajtási jogot jegyeztettek be. Ez az alap helyzet. A gyerek 2 hetente hétvégén van itt és én akkor megszűnök létezni. Ökörködnek az ágyunkba én nem férek oda, autós játékot játszanak amire persze hívnak de hogy ülsz oda a laptophoz egy kétszemélyes játéknál?? A gyerek elött nincs nagyon puszi simi mert akkor csak sandít. Szex persze felejtős mert meg ne hallja. Ha elküldi az apja fürödni percenként kiabál ki hogy apa apa. Fektetésnél ugyanez. A szobája ajtatját nem csukhatod be mert fél. Szóval én idegennek érzem magam ha ők együtt vannak és nem tudom miért. A párom amúgyis keveset törődik velem de ilyenkor meg semmit. Mit tehetnék a negatív érzések ellen? Jah még annyi hogy a gyereknek vettünk egy telefont hogy azon beszélgessenek de azt a gyerek soha nem vette fel a végén meg eltűnt a telefon..

2019. márc. 9. 10:33
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A páromnak felhoztam hogy nekem az ágyunk egy személyes tér tudom hülyén hangzik de így vagyok vele. Ne egyen benne a gyerek ne hordja be a játékait. Erre kiakadt hogy ő nem mondja meg egy 9 éves gyereknek hogy nem ülhet az ágyra. Mondtam neki nem ez a baj de csak ezt fújja. 3 szobás házban lakunk kértem csináljuk meg a kisszobát magunknak hálónak ahova nem jöhet be a gyerek. A nappaliban meg lehetne játszani enni a kanapén. De nem csinálja mert majd nyáron..a gyereknek van szobája ami kivan festve meg ágya de ott nincs tévé és persze hogy kijön mesét nézni. De azt csinálják hogy a párom beül az ágy sarkába a gyerek rajta én meg nyomorgok a konyhaszéken egész vasárnap mert hogy menjek én is oda. És bámulják a tévét. Ez nekem nagyon rosszul esik. Ez miatt veszekedtünk
2019. márc. 9. 10:49
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Amit én tanácsolok neked, hogy keress magadnak egy gyermektelen férfit. Féltékeny vagy, nem bírod elviselni, hogy nem te vagy az első helyen. Valószínűleg ez nem is fog változni. Ha jól veszem ki a szavaidból, te költöztél hozzá. Akkor meg semmi jogod dirigálni neki, hogy mit engedjen meg a fiának és mit nem. Egy kérdés... A ti közös gyereketek sem mehetne az ágyatokba? Amúgy a 9 éves kisfiú viselkedésében nincs semmi kivetni való. Alig látja az apját, természetes, hogy vele akar lenni. Te meg azt a kis időt is sajnálod. Egy normális apának viszont mindig a gyermeke lesz az első, nem az aktuális barátnő. Ha ezt nem bírod elviselni, lépj le.
2019. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
En ugy kezelnem a helyzetet, hogy lelepnek es vissza se neznek!
2019. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%

Na az olvasast befejeztem ennel a resznel.


"A párom imádja a fiát és iszonyatosan ragaszkodik hozzá. És mindig ugrott ha volt valami. Erről már sikerült lebeszélnem"


Szerintem is olyan ferfi valo melled akinek nincs gyermeke,ha szulo lennel tudnad hogy a gyermek az elso!! Igen a pasidnak is es nemtudom mi jogod van hozza hogy lefele beszeld a sajat gyermekerol es hogy torodjon vele. Ha lenne gyereked tudnad ha baja van a szulo igenis ugrik, ez termeszetes dolog.

A sajat gyermekere vagy feltekeny milyen kapcsolat ez? Itt nem az exfeleseggel van a gaz hanem veled akarhogy is mondod hogy mert o felcigany, lehet kicsit tulzasba viszi a telefonalgatast de te meg a feltekenykedest.

Parod hiaba mondja de a gyermeke az elso es ez igy kell hogy rendjen legyen ne vard mar el hogy majd te leszel az elso, noje lehet meg 100. Gondolkodj el sajat magadon

2019. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Közös gyerek mehetne de ő nem az én gyerekem. És attól is félek hogy a közös gyereket is háttérbe szorítaná a párom a fia miatt. És nem féltékeny vagyok egyszerűen kirekesztve érzem magam

Piszok rossz érzés

2019. márc. 9. 11:09
 6/27 A kérdező kommentje:
Az ugrást olyan dolgokra értettem hogy pl felhivta a gyereket aki valamit akart neki mondani de csak személyesen telefonon nem volt hajlandó. Mikulás péntekre esett szombaton hoztuk volna el a gyereket de ő pénteken oda akart menni hogy odaadja az ajándékot nem bírt szombatig várni. Vagy amikor elmentünk wellneselni az anyja elkezdte hívogatni hogy beteg a gyerek jöjjön stb..a gyereket is hívtuk mondta semmi baja
2019. márc. 9. 11:14
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Aha aha.. Szoval a sajat kolykod mehetne az agyatokba de a parod gyermeke az o sajat lakasaban a sajat agyaba nem mehet be mert te ezt nem szereted? Megis ki lennel te hogy parancsolgass ha ugy vagy vele nem a te gyereked??

Akkor megtiltani sem tilthatsz dolgokat.. szanalmas vagy.

Hiaba tagadod nem kirekesztve vagy csak feltekenykedsz egy 9eves gyermekre aki nem is lakik az apjaval, gaz hogy meg elvisel en mar kivagtalak volna. Elso a gyerek es nem egy ilyen onzo nocske, ha van esze nem vallal veled gyereket.

2019. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Tehát nem valós problémánál kellett ugrani nem volt a gyerek se beteg se semmi baja
2019. márc. 9. 11:15
 9/27 A kérdező kommentje:
Soha nem parancsoltam a gyereknek és nem is szoltam rá. És mit számít kinek a háza? Nekem is van lakásom és akkor ott jogos lenne hogy nem jöhet be az ágyba? Az ágy mellesleg az enyém mert az sem volt itt amikor ideköltöztem. De mondom nem az a baj hogy bejön. Bár látom én vagyok a boszorka
2019. márc. 9. 11:20
 10/27 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon gáz vagy, hallod kérdező 😂

Egy GYEREK ről beszélünk, még szép, hogy nem te leszel az első! Felnőtt nő vagy, mégis toporzékolsz, mint egy óvodás.. Szánalmas vagy, el tudom képzelni, hogy viselkedhetsz a kisgyerekkel, meg hogyan beszélhetsz vele (mint a kutyával) remélem a pasid egyszer látja /hallja és kivág a házból, mert semmit se érdemelsz tőle, aki egy ártatlan kisgyerekre féltékeny az szégyenteljes nő! És semmit sem érdemel!

2019. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!