Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobott el engem?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen a barátom szakított velem pár hónap után. Eleinte én voltam a legcsodálatosabb nő, akivel valaha is találkozott, soha nem volt ilyen szerelmes. Elhalmozott kis meglepetésekkel. Viszont ő már 2 évvel ezelőtt írt nekem, mikor szingli volt, de akkor ismét összejött a volt barátnőjével. De ennek ellenére továbbra is írogatott nekem. Viszont a tavaly csak szakítottak újra, és akkor összejöttünk. Azt mondta hogy ő szakított a lánnyal, mert irányítani akarta őt, és nem tartotta be a szabályait. Azt mondta a lány csak kihasználta, mindenhová ahová akarta elvitette magát. Azt mondta szex is alig volt köztük. Én sokszor szexeltem vele, mégis az utóbbi időben már azt mondta hogy elég ha kevesebbszer csináljuk. Nem tudom hogy ezt csak megjátszotta-e, de amikor a szexre került volna sor, elfáradt. Még volt úgy hogy őt választottam a barátaimmal való program helyett is, ami nem volt sokszor. Nem értem hogy ha én igyekeztem a kedvében járni, akkor miért a volt barátnő volt a jobb?
2019. márc. 10. 10:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Régen amikor a volt barátnőjével újra összejött azt a megszokással magyarázta, illetve azzal hogy nem írtam neki eleget.
2019. márc. 10. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a másik iránt is érzett valamit.
2019. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
"és nem tartotta be a szabályait. " Biztosan te sem tartottad be a szabályait! (Örülj, hogy megszabadultál töle meg a szabályaitol!!)
2019. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem így működik, hogy ki a jobb barátnő, akkor automatikusan azt választja. Oda húzta anno a szíve. Most kipróbálta veked, volt egy fellángolása, aztán rájött, hogy mégsem veled képzeli el. Ennyi történt, nem kell ezt túlagyalni.


30N

2019. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy nárcisz, aki szórakozik más érzéseivel.
2019. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kipipált a listáján téged is, aztán visszatért ahhoz, akit szeret. Szerintem ennyi történt.
2019. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ment vissza hozzá sem a szakítás után.
2019. márc. 10. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!